Novinka
Značka: Mindok

Papírové moře: Příliv – Rozšíření

129 Kč
Objednáno

Papírové moře: Příliv - Nové rozšíření pro hru

Vítejte ve světě Papírového moře: Příliv! Toto malé rozšíření pro elegantní karetní hru je skvělou volbou pro 2 až 4 hráče. S překrásnými ilustracemi a novými funkcemi přináší Papírové moře: Příliv do hry zcela nový zážitek.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 4 8+ 30+ Snadná
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 0,1 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Papírové moře: Příliv

Vítejte ve světě Papírového moře: Příliv! Toto malé rozšíření pro elegantní karetní hru je skvělou volbou pro 2 až 4 hráče. S překrásnými ilustracemi a novými funkcemi přináší Papírové moře: Příliv do hry zcela nový zážitek. Přečtěte si následující informace a objevte, co nového toto rozšíření přináší.

Prémiové karty pro Krabí průvod

Papírové moře: Příliv přináší nový prvek do hry - prémiové karty pro Krabí průvod. Sestavte si svůj vlastní průvod krabů a získávejte body za každou vaši krabí kartu. Tyto prémiové karty vám umožní strategicky plánovat a vylepšovat váš průvod, což přináší nový rozměr do hry. Snažte se získat co nejvíce bodů a porazit své soupeře!

Párové karty a zvláštní efekty

Dalším zajímavým prvkem Papírového moře: Příliv jsou párové karty. Spojujte své karty a získejte ještě více bodů! Buďte však opatrní, protože některé karty, jako například MEDÚZA a HUMR A KRAB, nejenže přinášejí body, ale také speciální efekty, které mohou ovlivnit hru vašich soupeřů. Využijte taktiku a strategii při výběru, které karty spojit, abyste dosáhli co nejlepších výsledků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: