Značka: Mindok

Zboduj město

439 Kč
Skladem

Zboduj město - Stavění města plné zábavy

Zboduj město představuje nejen skvělou rodinnou zábavu, ale také možnost pro hráče vyzkoušet si své strategické schopnosti. S přes 150 unikátními hracími kartami se každá hra stává novým dobrodružstvím, kde je vaším cílem využít dostupné zdroje co nejefektivněji a zbudovat prosperující město.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 10+ 1 - 4 Snadná
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 0,5 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Zboduj město

Zboduj město představuje nejen skvělou rodinnou zábavu, ale také možnost pro hráče vyzkoušet si své strategické schopnosti. S přes 150 unikátními hracími kartami se každá hra stává novým dobrodružstvím, kde je vaším cílem využít dostupné zdroje co nejefektivněji a zbudovat prosperující město. Výběr správných karet a promyšlené plánování přivedou vaše město k vítězství!

Rodinná Zábava s Vzdělávacím Prvkem

Hra Zboduj město je ideální pro rodiny s dětmi, které se chtějí bavit a zároveň něco nového naučit. Jednoduchá a intuitivní pravidla hry umožňují i mladším hráčům rychle pochopit princip hry, zatímco budování města podporuje logické myšlení a rozhodovací schopnosti. Připravte se na hodiny zábavy, kde se každý může stát starostou svého vlastního města.

Neomezené Možnosti Hry

Každá hra Zboduj město je jedinečná. Díky mnoha hracím kartám a různým strategiím, které můžete v průběhu hry uplatnit, není žádná partie jako předchozí. Vyzkoušejte různé kombinace pro maximalizaci vašich bodů a stavebních projektů. Zboduj město je hrou, která nikdy neomrzí a vždy vás bude vyzývat k novým výšinám městského plánování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: