Značka: Mytago

Prokletý hvozd

379 Kč
Skladem

Stanete se hrdinou v Prokletém hvozdu

Jste dobrodruh a nájemný žoldnéř, který touží po pravém dobrodružství. Nebojíte se vydat na cestu a čelit všemožným nástrahám. Vaše odvaha a schopnosti vás připravily na netušené záhady, které vás čekají v Černolesa.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Ian Livingstone Malcolm Barter Vázaná 9788088501190
Kategorie: Fighting Fantasy
Počet stran: 168
Formát: 110 x 160 mm

Prokletý hvozd - Zažijte dobrodružství plné nebezpečí

Čtivost a hratelnost gamebooku

Už mnoho hráčů prověřilo čtivost a hratelnost gamebooku Prokletý hvozd ze série Fighting Fantasy. Tato gamebooková klasika od Iana Livingstona se však nyní vrací v novém kabátě, v revidovaném vydání i s bonusy. Připravte se na dobrodružství vašeho života a vstupte do světa, kde se stanete opravdovým hrdinou!

Staňte se dobrodruhem a nájemným žoldnéřem

Jste dobrodruh a nájemný žoldnéř, který touží po pravém dobrodružství. Nebojíte se vydat na cestu a čelit všemožným nástrahám. Vaše odvaha a schopnosti vás připravily na netušené záhady, které vás čekají v Černolesa. Připravte se na neuvěřitelné dobrodružství, které vám umožní prozkoumat temné tajemství tohoto prokletého hvozdu.

Nové vydání s bonusy

Toto nové vydání gamebooku Prokletý hvozd přináší nejenom revidovaný obsah, ale také skvělé bonusy. Vstupte do světa fantasy, kde se budete rozhodovat o osudu svého hrdiny a zažijete napínavé souboje. Díky novému kabátu, který tato klasika dostala, se budete cítit jako součást příběhu. Připravte se na dobrodružství, které vás uchvátí a nechá vás toužit po dalších stránkách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: