Značka: Playstation

PlayStation 5 SSD 1TB, Blu-Ray 2x Dualsense + hra Astro's Playroom (verze s mechanikou)

15 344,01 Kč 15 499 Kč Sleva 1 %
Skladem

Ponořte se do světa, kde se každý pixel třpytí neuvěřitelnou živostí díky osmijádrovému procesoru AMD Ryzen 3 a grafické kartě AMD Radeon Navi, které jsou jádrem konzole Sony PlayStation 5.

Kategorie: Gaming

Sony PlayStation 5

Ponořte se do světa, kde se každý pixel třpytí neuvěřitelnou živostí díky osmijádrovému procesoru AMD Ryzen 3 a grafické kartě AMD Radeon Navi, které jsou jádrem konzole Sony PlayStation 5. S touto konzolí prožijete hry v novém světle, s rychlejšími dobami načítání, větší plynulostí a vysokým počtem snímků za sekundu, což přispívá k dokonale ostrému a čistému obrazu. Každý výbuch, sprint po bojišti, nebo tichý krok v temném lesu je intenzivnější než kdykoliv předtím.

Kompatibilita a Budoucnost Hraní

Sony PlayStation 5 je nejen monstrum moderních her, ale také udržuje most mezi generacemi. Kompatibilita s hrami pro PS4 vám umožní pokračovat ve hrách, které jste milovali, a s nadcházející kompatibilitou s VR a VR2, která byla stvořena přímo pro PS5, se můžete těšit na úplně nové zážitky. Objevte nové světy a staňte se součástí her jako nikdy předtím s technologií, která byla navržena pro příští generaci.

Design a Výkon

Sony PlayStation 5 přináší nejen výkon, ale i elegantní design. S její futuristickou estetikou se stane dominantním prvkem vašeho herního koutku. Vychutnejte si nejnovější hry v kvalitě, kterou jste si mohli dříve pouze představit, a to vše v úchvatném balení, které je stejně ohromující, jako je samotná herní zkušenost.

 

Balení obsahuje:

- Konzoli PlayStation 5

- 2x Bezdrátový ovladač DualSense

- Stojan

- HDMI kabel

- Napájecí kabel AC

- USB kabel

- Tištěný manuál

- ASTRO’s PLAYROOM hra (Předinstalovaná. Před startem bude muset být aktualizován systémový software konzole PS5 na nejvyšší verzi. Vyžadováno připojení k internetu.)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: