Značka: CREW

V horách šílenství H. P. Lovecrafta: Kniha druhá

429 Kč
Skladem

V horách šílenství H. P. Lovecrafta Kniha druhá - Lovecraftova Cesta do Šílenství

Připojte se k výzkumníkům z Miskatonické univerzity, Dyerovi a Danforthovi, na jejich odvážné expedici do neznámého antarktického pohoří. "V horách šílenství" od H. P. Lovecrafta není jen knihou – je to vstupenka do světa, kde pradávné záhady čekají na odhalení.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Tanabe, Gó Tanabe, Gó Vázaná 9788076794108
Kategorie: Manga
Počet stran: 336
Formát: 165 x 235

V horách šílenství H. P. Lovecrafta Kniha druhá

Připojte se k výzkumníkům z Miskatonické univerzity, Dyerovi a Danforthovi, na jejich odvážné expedici do neznámého antarktického pohoří. "V horách šílenství" od H. P. Lovecrafta není jen knihou – je to vstupenka do světa, kde pradávné záhady čekají na odhalení. Krok za krokem vás táhne do hlubin kyklopského cizího města, kde se skrývají odpovědi na otázky o původu veškerého života na Zemi. Odvaha a zdravý rozum budou vašimi jedinými spojenci, když se budete snažit uniknout a přinést varování lidstvu.

Ilustrovaná cesta do šílenství

Gó Tanabe, uznávaný japonský scenárista a kreslíř, přináší nezapomenutelnou komiksovou adaptaci tohoto Lovecraftova mistrovského díla. Jeho detailní kresby oživují tento mrazivý příběh a nabízejí vám jedinečný vizuální zážitek. Cítíte každý nádech arktického vzduchu a zděšení, které provází každý objev. "V horách šílenství" není pouhým čtením; je to vizuální dobrodružství, které vás vtáhne přímo do srdce Lovecraftova světa.

Nebezpečí a šílenství

Jste připraveni na cestu, která prověří vaše hranice poznání i odvahy? Tato kniha není pro slabé srdce. Vydáte se na cestu plnou nebezpečí, která vám neodhalí pouze tajemství vesmíru, ale také vás postaví tváří v tvář vašemu vlastnímu šílenství. Přežijete nástrahy a dokážete zachovat dostatek zdravého rozumu, aby jste mohli varovat lidstvo?

První díl: V horách šílenství H. P. Lovecrafta Kniha První

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: