Otevíráme!

Zdravím vás dobrodruzi! 

Na úvod bych se vám chtěl představit, jmenuji se Pavel a jsem zakladatelem Cechu Hráčů. Další drobnosti, které se pojí k mé osobě můžete najít v sekci O nás. Zde bych vám chtěl spíše přiblížit tento projekt. 

Cech Hráčů mám v hlavě již několik let. Když to vezmu kolem a kolem, v podstatě od útlého dětství jsem hráč. Pamatuji si, že moje první pořádná stolní hra byly Dostihy a sázky, ve kterých jsem vždy dostal klepec od starších sourozenců. Poté přicházely další deskovky jako například Fantom nebo Kamionem po Evropě.  

Poté pro mě nastal přelomový rok 2002. V tomto roce jsem viděl na VHS kazetě úžasný LOTR od Petera Jacksona. To ve mně probudilo zájem o fantasy. Zanedlouho na to jsme už pařili s kámošema dračí doupě a bavilo nás to natolik, že jsme pravidelně chodili pozdě domů. Sekec od rodičů byl na místě, ale nevadilo nám to. Barbara válečníka to přece nepoloží, když dostane na holou....

Jak šel čas, dostávalo se mi pod ruce víc a víc filmů, videoher a deskovek. Říkal jsem si, že toto je směr, který by mě naplňoval – být profi hráčem. Bohužel k tomu nedošlo.

No to jsem lehce odbočil.... Na to si časem zvyknete, jsem děsně ukecaný. 

 

Cech Hráčů, jak jsem již naznačil, je e-shop zaměřující se na prodej deskových her. Ovšem najdete zde i gamebooky a v budoucnosti také sběratelské karty. Jak jste si možná všimli, jsme trošku odlišní od klasických e-shopů. V první řadě zde nenajdete klasické vyhledávání jako u jiných, ale zaměřil jsem se na rozdělení podle kategorií. 

 

Teď to bude spíše tutoriál...

Příklad: Budete se chtít podívat na Fantasy deskové hry, kliknete na banner a rozjede se vám podkategorie, ve které si jen vyberete pod žánr, který vás zajímá. Věřím tomu, že když jste se dostali až sem a čtete tento článek, tak jste v suchu... Pokud se vám ale nechce hledat a znáte jméno hry, stačí použít lupu v pravém horním rohu. 

Deskové hry jsou rozděleny na již zmíněné Fantasy, dále pak Horor, Sci-fi, Válečné a strategické a na závěr Ostatní deskové hry. V druhé sekci naleznete Gamebooky, postup výběru je stejný jako u deskových her. Kliknete na banner s kočandou v plynové masce, jak si čte knihu a už vybíráte. Je to jednoduché a hlavně přehledné. 

Ohledně sběratelských karet, prosím omluvte mě, ale ještě na tom pracuji. Otevření této sekce se plánuje na 1. 1. 2023. Prosím buďte tedy trpěliví. 

Poslední banner, který asi jen těžko budete hledat v jiných e-shopech se nazývá Příběhy z Cechu. V této sekci najdete příběhy ze země Mirdtan. Předem vás ale varuji, není to nic pro slabé povahy. V tomto světě je plno násilí, smrti a lsti, proto nedoporučuji číst dětem na dobrou noc. 

Závěrem tohoto tutoriálu bych ještě zmínil erb, který najdete v levém horním rohu. Pokud na něj kliknete, dostanete se zpět na úvodní stranu. Snadné jako facka.

 

Do budoucna je v plánu ještě spousta zajímavých novinek. Ano chci to dělat jinak, ale vše pěkně popořadě. O všem novém se včas dozvíte zde v novinkách, na Facebooku nebo Instagramu. Takže pokud mě budete sledovat, budete vždy v obraze a nikdy o nic nepřijdete.

 

Závěrem bych si přál, abyste se zde cítili jako doma, rádi se sem vraceli a užívali si příběhy, které jsem si pro vás připravil. A pokud by vás cokoliv zajímalo, můžete mi kdykoliv napsat. Rád odpovím na budoucí dotazy. 

 

Děkuji za podporu! 

Pavel