Značka: ADC Blackfire

Kapitán Flip

639 Kč
Skladem

Kapitán Flip - Ovládněte Moře

Vydejte se na vlny vzrušujících dobrodružství s deskovou hrou Kapitán Flip! Přidejte se k posádce odvážných pirátů a vyplujte na moře v hledání pokladů. Najměte si Střelce, aby chránil váš poklad, Papouška pro špehování konkurence, Navigátora pro správný kurz, Hlídače k ostraze lodi a Kuchaře, který se postará o to, aby posádka byla vždy plná energie.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 5 8+ 20+ Snadná
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Kapitán Flip

Vydejte se na vlny vzrušujících dobrodružství s deskovou hrou Kapitán Flip! Přidejte se k posádce odvážných pirátů a vyplujte na moře v hledání pokladů. Najměte si Střelce, aby chránil váš poklad, Papouška pro špehování konkurence, Navigátora pro správný kurz, Hlídače k ostraze lodi a Kuchaře, který se postará o to, aby posádka byla vždy plná energie. Sbírejte mince, ale buďte neustále na pozoru – nebezpečí výbuchu číhá na každém kroku!

Strategie a štěstí: Klíč ke pokladu

Kapitán Flip není jen obyčejná desková hra. Je to souboj strategie, předvídání a špetky štěstí. Rozhodněte, kdy riskovat a kdy hrát bezpečně. Výbuchy a nástrahy jsou skryté po celé hře, a tak každé rozhodnutí může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a prohrou. Buďte chytřejší než vaši soupeři a staňte se pirátem, který získá největší poklad a zvítězí!

Zábava pro celou rodinu

Kapitán Flip je ideální hrou pro rodinné večery. Ať už je vám 8 nebo 80 let, tato hra vás zaručeně vtáhne do světa pirátských dobrodružství a záhadných pokladů. Díky snadným pravidlům a rychlému průběhu hry se nikdo nebude nudit. Připravte se na vzrušující souboje, smích a vzájemné soupeření, které posílí rodinné vazby a zanechá nezapomenutelné vzpomínky.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: