Značka: ADC Blackfire

Marvel United: Spider-Geddon

969 Kč
Skladem

Marvel United: Spider-Geddon - Ochraňte multivesmír 

Představte si, že máte sílu a obratnost pavoučího hrdiny. S Marvel United: Spider-Geddon se vám otevírá svět, kde můžete stavět čelo největším padouchům multivesmíru.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 5 7+ 40+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra / rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Marvel United: Spider-Geddon

Představte si, že máte sílu a obratnost pavoučího hrdiny. S Marvel United: Spider-Geddon se vám otevírá svět, kde můžete stavět čelo největším padouchům multivesmíru. Tato desková hra přináší vzrušení a strategii pro 1 až 4 hráče, kteří se promění v pavoučí hrdiny a spojí své síly, aby ochránili nevinné a zastavili zlo. Vžijte se do rolí odvážných postav a vyrazte na cestu plnou napětí a nebezpečí napříč dimenzemi.

Zážitek plný spolupráce a strategie

Marvel United: Spider-Geddon nabízí jedinečný kooperativní zážitek, kde každý váš tah musí být promyšlený a strategický. Společně s ostatními hráči budete plánovat, jak přemožete padouchy, a přitom si udržíte důležitou rovnováhu mezi spoluprací a individuální hrdinskou akcí. Každá partie bude jiná díky dynamickému průběhu hry a nekonečnému množství taktických rozhodnutí.

Nezapomenutelné herní momenty

S deskovou hrou Marvel United: Spider-Geddon si vytvoříte nezapomenutelné herní momenty plné napětí a vzrušení. Postavte se tváří v tvář padouchům a prokažte svou odvahu a taktické dovednosti. Hra je navržena tak, aby vám poskytla napínavé příběhy, které si budete pamatovat dlouho po tom, co hru skončíte.

Samostatně hratelná krabice, lze kombinovat například s Marvel United nebo s Enter the Spider-Verse 

     
 

 

Unboxing

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: