Novinka
Značka: Mindok

Nemesis: Den poté

1 789 Kč
Skladem

Nemesis: Den poté

Připojte se k vyšetřovatelům a odhalte, co se stalo na opuštěné vesmírné lodi Nemesis. Po úspěšné misi se vracíte na scénu, ale tentokrát nejste zde jako posádka, nýbrž jako ti, kteří musí rozkrýt záhadu. S novými postavami a specifickými akčními kartami se každá hra stává jedinečným dobrodružstvím.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 5 14+ 60+ Složitá
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Nemesis: Den poté

Připojte se k vyšetřovatelům a odhalte, co se stalo na opuštěné vesmírné lodi Nemesis. Po úspěšné misi se vracíte na scénu, ale tentokrát nejste zde jako posádka, nýbrž jako ti, kteří musí rozkrýt záhadu. S novými postavami a specifickými akčními kartami se každá hra stává jedinečným dobrodružstvím. Zjistěte, jaké tajemství skrývá zelený sliz kapající z chodeb a čí kvílení rozléhající se prázdnými sály lodi.

Nezapomenutelná Herní Zkušenost

Prožijte napětí a děs, který vám nabízí rozšíření Nemesis: Den poté. Každý krok na palubě může znamenat objevení nové stopy nebo náhlý zvrat v podobě nebezpečného vetřelce. Toto rozšíření přináší nejen nový herní režim, ale i hlubší vývoj postav, které jste si oblíbili v původní hře. Připravte se na epické příběhy a nečekané koncovky, jež překonají vaše očekávání.

Vyšetřování s Přáteli nebo Rodinou

Staňte se součástí týmu a sdílejte zážitek hry Nemesis: Den poté. Ať už chcete strávit večer s přáteli, nebo hledáte aktivitu pro rodinné setkání, toto rozšíření vám zaručeně poskytne hodiny zábavy a napětí. Sjednoťte své síly, prozkoumejte neznámé a odhalte pravdu skrytou na palubě této tajemné lodi.

     

Unboxing

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: