Značka: Mindok

Osud dobrodruha

849 Kč
Skladem
Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 13+ 60+ Snadná
Kategorie: Společenské hry

Osud dobrodruha

je dobrodružná příběhová fantasy hra, ve které si hráči vytvářejí svého hrdinu a "vyprávějí" jeho příběh. Všechny důležité úkony (setkání, souboje apod.) probíhají pomocí originálního systému házení run. Hráči během hry získávají body osudu a hráč s nejvíce body se stane vítězem.

Rozhodněte o svém osudu! Hra Call to Adventure je inspirována fantasy příběhy, které jsou založeny na postavách, a vyzývá 1-4 hráče, aby si vytvořili hrdinu s nejlepším osudem tím, že získají vlastnosti, budou čelit výzvám a překonají protivníky.

Call to Adventure obsahuje jedinečný systém "házení runami" pro řešení výzev, bodový systém, který podporuje vyprávění příběhu, a více než 150 jedinečných karet. Hráči začínají každou hru s kartou původu, která poskytuje jejich příběh a také dvě "startovní" schopnosti. V každém kole mohou buď získat karty vlastností z hrací desky, nebo čelit výzvě. Každá z výzev má dvě možné cesty, ze kterých si hráč může vybrat. Například hráči, kteří se setkají s Cechem zlodějů, si mohou vybrat, zda se vycvičí na špióna, nebo na zabijáka. Každá výzva má svou obtížnost, kterou je třeba překonat hodem úspěchu na vyryté runy. Čím více má hráč schopností potřebných k překonání výzvy, tím více run bude moci vyrazit.

Neúspěšné výzvy vedou hráče k získání zkušenostních bodů, které mohou utratit, aby se "protlačili" přes těžší výzvy. Ale pozor, zatímco některé negativní zkušenosti pomohou vašemu hrdinovi růst, příliš mnoho tragédií ho navede na temnou cestu.

Jak hráčovi hrdinové rostou ve schopnostech a zkušenostech, postupují k těžším výzvám, nakonec čelí smrtícím protivníkům a získávají další a další body osudu. Hráč, jehož hrdina má nejvyšší počet bodů osudu, vyhrává hru.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: