Značka: ADC Blackfire

Assassin’s Creed: Orlog

969 Kč
Skladem

Orlog: Kostková bitva vikingů

Tato napínavá a strategická hra vás zavede do světa vikingů, kde vám kostky a bonusy pomohou vyřadit nepřítele ze hry. Snažte se připravit soupeře o jeho zdraví a staňte se vítězem této epické bitvy!

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 8+ 30+ Snadná
Kategorie: Deskové hry na motivy filmů, knihy, PC hry
Hmotnost: 0,5 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Assassin’s Creed: Orlog: Odhalte své dovednosti v kostkové bitvě!

Představujeme vám hru Orlog, založenou na populární kostkové bitvě z Assassin’s Creed Valhalla. Tato napínavá a strategická hra vás zavede do světa vikingů, kde vám kostky a bonusy pomohou vyřadit nepřítele ze hry. Snažte se připravit soupeře o jeho zdraví a staňte se vítězem této epické bitvy!

Připravte se na boj v bránech Valhally nebo zhoubě Helheimu

V Orlogu se ocitnete před rozhodující volbou - zda se vydáte do brány Valhally nebo se ponoříte do propasti Helheimu. Každá z těchto lokací vám přinese jedinečné výhody a strategie. Vyberte si svou cestu a připravte se na nekompromisní souboj!

V bránách Valhally se setkáte s mocnými bojovníky a získáte odvahu a sílu, která vám pomůže přemoci vaše soupeře. Naopak v zhoubě Helheimu se budete muset vyrovnat s temnými sílami a strategicky využít své schopnosti. Každý tah je důležitý a každé rozhodnutí může rozhodnout o vítězství!

Tři herní obtížnosti pro každého hráče

Orlog je hra, která je přístupná pro všechny věkové kategorie a herní dovednosti. Nabízíme vám tři herní obtížnosti, abyste si mohli vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim preferencím. Začátečníci se mohou naučit základy a postupně se zdokonalovat, zatímco zkušenější hráči se mohou pustit do náročnějších výzev. Orlog je hra plná strategie, šikovnosti a zábavy pro všechny hráče!

Rychlá a snadná příprava pro okamžitý start

Jednou z největších výhod hry Orlog je jednoduchá a rychlá příprava. Během několika minut můžete začít s kostkovou bitvou a užít si dobrodružství s přáteli nebo rodinou. Stačí si vybrat svou obtížnost, rozdat kostky a začít hrát! Užijte si nekonečnou zábavu, kterou vám tato hra přináší, a staňte se mistrem Orlogu!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: