Doprava zdarma
Značka: ADC Blackfire

Assassin’s Creed: Brotherhood of Venice

3 149 Kč
Skladem

Assassin’s Creed: Brotherhood of Venice - Desková hra plná dobrodružství v srdci Benátek

Prožijte dobrodružství v srdci Italské renesance s deskovou hrou Assassin’s Creed: Brotherhood of Venice. Připojte se k asasínům a vstupte do malebných Benátek, kde se budete plavit kanály a objevovat historická místa.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 14+ 60+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 3 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Assassin’s Creed: Brotherhood of Venice - Desková hra plná dobrodružství v srdci Benátek 

Ponořte se do světa Assassin’s Creed s touto kooperativní deskovou hrou. Prožijte jedinečnou příběhovou kampaň s 26 epizodami odehrávajícími se v Benátkách, srdci Italské renesance. Hra vás zavede do bohatého historického prostředí a umožní vám zažít adrenalinové dobrodružství přímo z počítačových her Assassin’s Creed.

Vyberte si své asasíny

V této hře máte možnost vybrat si svého vlastního asasína s unikátními schopnostmi. Každý asasín bude mít své vlastní specifické dovednosti a schopnosti, které vám pomohou v průběhu kampaně. Jak postupujete ve hře a získáváte vyšší úroveň, budou se vám odemykat nové schopnosti, které vás posunou ještě dál ve vašem dobrodružství.

Setkejte se s ikonickými postavami

V Assassin’s Creed: Brotherhood of Venice se setkáte s ikonickými postavami, které znáte z počítačových her Assassin’s Creed. Zde se můžete setkat s Ezio Auditore a mnoha dalšími slavnými postavami. Ale nejen to, hra také nabízí nové postavy, které byly vytvořeny přímo pro tuto deskovou hru. Připravte se na jedinečnou kombinaci známých postav a nových tváří, které vytvoří nezapomenutelný zážitek.

 

     

Unboxing

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: