Značka: ADC Blackfire

Mysterium Kids: Poklad Kapitána Skřípa

659 Kč
Skladem

Hledání ztraceného pokladu s kapitánem Skřípem

Podle legendy je ve starém panském sídle stojícím na okraji města ukrytý úžasný poklad! Chcete ho najít, a proto jste se rozhodli strávit v sídle noc. Po marném hledání se to už chystáte vzdát, když se objeví duch kapitána Skřípa, aby vám svůj poklad pomohl najít.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 6 6+ 21+ Snadná
Kategorie: Hororové deskové hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Mysterium Kids: Poklad Kapitána Skřípa - Hledání ztraceného pokladu v tajemném panském sídle

Vyhledejte skrytý poklad kapitána Skřípa ve starém panském sídle!

Podle legendy je ve starém panském sídle stojícím na okraji města ukrytý úžasný poklad! Chcete ho najít, a proto jste se rozhodli strávit v sídle noc. Po marném hledání se to už chystáte vzdát, když se objeví duch kapitána Skřípa, aby vám svůj poklad pomohl najít. Moc toho nenamluví, hraje však skvěle na tamburínu, s jejíž pomocí vám prozradí, ve které místnosti máte hledat! Hráči společně hledají kapitánův poklad, který musí najít dříve, než měsíc přejde přes oblohu a noc skončí.

Skvělá zábava pro děti plná tajemství a dobrodružství

Mysterium Kids: Poklad Kapitána Skřípa je skvělá hra pro děti plná tajemství a dobrodružství. Vaše děti se stanou členy tajného týmu, který se vydává na hledání ztraceného pokladu. S duchem kapitána Skřípa jako průvodcem budou prozkoumávat staré panské sídlo a rozlušťovat různé hádanky a záhady. Během hry se naučí spolupracovat, logicky uvažovat a využívat svou intuici.

Nádherně ilustrované komponenty a jednoduchá hratelnost

Mysterium Kids: Poklad Kapitána Skřípa přináší nádherně ilustrované komponenty, které zaujmou děti na první pohled. Každá místnost v sídle je detailně zpracována, což poskytuje skvělý vizuální zážitek. Hra je navržena tak, aby byla snadno pochopitelná i pro mladší hráče, a přesto je plná výzev a zábavy. Děti se budou bavit při hledání pokladu a budou si rozvíjet své logické a deduktivní schopnosti.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: