Značka: CREW

Fortnite X Marvel: Nulová válka (souborné vydání)

389 Kč
Skladem

Fortnite X Marvel: Nulová válka (souborné vydání)

Fortnite X Marvel: Nulová válka je více než jen komiks – je to dobrodružství, které se rozprostírá na stránkách i ve vaší představivosti. Pojďte na cestu, kde se světy dvou gigantů – Fortnite a Marvelu – střetávají v epickém příběhu o přežití, strategii a hrdinství.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Donald Mustard, Christos Gage
Sergio Davila, José Luis
Brožovaná 9788076791886
Kategorie: Komiks
Počet stran: 164
Formát: 168 × 258

Fortnite X Marvel: Nulová válka (souborné vydání)

Fortnite X Marvel: Nulová válka je více než jen komiks – je to dobrodružství, které se rozprostírá na stránkách i ve vaší představivosti. Pojďte na cestu, kde se světy dvou gigantů – Fortnite a Marvelu – střetávají v epickém příběhu o přežití, strategii a hrdinství. Zatímco Spider-Man, Wolverine a Shuri vedou boj po boku ikonických bojovníků z Fortnite, budete na každé stránce napjatě sledovat, zda dokážou odvrátit nadcházející katastrofu.

Spojení Legend

Připravte se na vzrušující spojení, které překračuje hranice světů a médií. Fortnite X Marvel: Nulová válka je klíčovým artiklem pro fanoušky obou univerz. Uvidíte, jak se vaše oblíbené postavy spojí, bojují bok po boku a pátrají po tajemném krystalizovaném úlomku bodu nula. Toto souborné vydání je perfektním přírůstkem do sbírky každého nadšence pro komiksy i videohry.

Kolekce plná Akce

V tomto souborném vydání nejenže objevíte napínavý příběh, ale také okouzlující uměleckou práci, která vám přinese atmosféru každé bitvy a každé aliance. Ponořte se do světů, kde každý detail vypráví svůj vlastní příběh, a staňte se součástí války, která se nikdy neopakuje stejně. Fortnite X Marvel: Nulová válka je jedinečná komiksová série, která vás nepustí až do poslední stránky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: