Značka: CREW

Fortnite X Marvel: Nulová válka 4

79 Kč
Skladem

Fortnite X Marvel: Nulová válka 4 - Tajemství Ledové války Odhaleno

Vstupte do světa, kde mrazivé tajemství a nebezpečné dobrodružství čekají na každém kroku. "Fortnite X Marvel: Nulová válka 4" je nejen komiksovou senzací, ale klíčem k prozkoumání zamrzlých útrob reality nula.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Donald Mustard, Christos Gage Sergio Davila Sešit 9786660079341
Kategorie: Komiks
Počet stran: 24
Formát: 168 × 258

Fortnite X Marvel: Nulová válka 4

Vstupte do světa, kde mrazivé tajemství a nebezpečné dobrodružství čekají na každém kroku. "Fortnite X Marvel: Nulová válka 4" je nejen komiksovou senzací, ale klíčem k prozkoumání zamrzlých útrob reality nula. Odhalte skryté příběhy a staňte se součástí legendy, která je tak ledově neodolatelná, že se jí nebudete moci přestat věnovat.

Exkluzivní bonus: Speciální sprej

S každým výtiskem "Fortnite X Marvel: Nulová válka 4" získáváte více než jen strhující příběh. Objevte unikátní kód, který vám v populární hře Fortnite odemkne speciální sprej s tagem Nulové války. Tento exkluzivní doplněk vás odliší od ostatních hráčů a dodá vašemu hernímu alter-egu neopakovatelný styl.

Nejen komiks, ale i vrchol vaší sbírky

Jste sběratel nebo fanoušek Fortnite a Marvel univerza? Tento komiks je must-have kouskem, který by neměl chybět ve vaší kolekci. Přináší nejen zážitek z četby, ale také hodnotný předmět, jehož hodnota bude s časem neustále růst. Investujte do příběhu, který je stejně vzrušující jako samotná hra.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: