Značka: CREW

Venom: Smrtonosný ochránce

299 Kč
Skladem

Venom: Smrtonosný ochránce

Objevte napínavý svět Marvelu prostřednictvím stránek knihy "Venom: Smrtonosný ochránce". Ponořte se do příběhu Eddieho Brocka, který, propojen s mimozemským symbiontem, opouští své staré životy v New Yorku a vydává se do San Francisca.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
James R. Tuck - Brožovaná 9788076794184
Kategorie: Gamebook / Knihy / Komiks
Počet stran: 280
Formát: 110 × 180

Venom: Smrtonosný ochránce

Objevte napínavý svět Marvelu prostřednictvím stránek knihy "Venom: Smrtonosný ochránce". Ponořte se do příběhu Eddieho Brocka, který, propojen s mimozemským symbiontem, opouští své staré životy v New Yorku a vydává se do San Francisca. Eddie má v plánu začít nový život, ale osud má pro něj připraveny jiné výzvy. Následujte ho na cestě za spravedlností, kde se promění v ochránce nevinných. Tato kniha je přímo určena pro fanoušky akce, dobrodružství a hrdinů, kteří se nebojí čelit temnotě.

Odkaz na komiksové kořeny

"Venom: Smrtonosný ochránce" je více než jen kniha – je to pocta komiksovým příběhům, které baví generace čtenářů. Eddie Brock a jeho nezvyklý partner, symbiont, jsou ikonami Marvelova vesmíru a v této knize se jejich příběh rozvíjí novými a nečekanými směry. Sledujte, jak se Venom stává nejen bojovníkem proti zlu, ale také symbolem naděje pro ty, kteří se ocitnou v nebezpečí. Tato kniha je skvělým doplňkem pro sběratele a milovníky komiksů.

Transformace Eddieho Brocka

Eddie Brock není obyčejný hrdina – je to muž s tělem obřího monstra a srdcem odvážného ochránce. Příběh "Venom: Smrtonosný ochránce" vás zavede do hloubky jeho proměny a ukáže, že pravá síla spočívá v odvaze čelit svým démonům a ochraňovat nevinné. V této knize zažijete nejen akční scény a napětí, ale také hluboké lidské emoce a dilemata, které dělají Eddieho Brocka jedinečným.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: