Novinka
Značka: Mytago

Lone Wolf: Džungle hrůzy

379 Kč
Skladem

Lone Wolf: Džungle hrůzy

Představujeme vám knihu "Lone Wolf: Džungle hrůzy", vzrušující dobrodružství, ve kterém se stanete Lone Wolfem, posledním Mistrem Kai ze Sommerlundu. Tato kniha vás zavede do srdce bažinatých džunglí Danargu, kde na vás čeká nejtěžší úkol – získat Kámen vědění.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Joe Dever Rich Longmore Vázaná 9788088501527
Kategorie: Lone Wolf
Počet stran: 360
Formát: 110 x 160

Lone Wolf: Džungle hrůzy

Představujeme vám knihu "Lone Wolf: Džungle hrůzy", vzrušující dobrodružství, ve kterém se stanete Lone Wolfem, posledním Mistrem Kai ze Sommerlundu. Tato kniha vás zavede do srdce bažinatých džunglí Danargu, kde na vás čeká nejtěžší úkol – získat Kámen vědění. Zažijte napínavé chvíle plné odvahy a strategie, kdy každé vaše rozhodnutí ovlivní osud celého řádu Kai.

Cesta skrze Talestrii

Ponořte se do epického příběhu, kde budete následovat stopy válečného chaosu v Talestrii. Doprovázející vás rytíř Paid a kouzelník z Dessi jsou vašimi věrnými společníky v boji proti temnotám. Při cestě plné nebezpečí a záhad budete muset projevit svou moudrost a bojové dovednosti, abyste přežili a splnili svůj slib obnovy řádu Kai.

Obnova řádu Kai

Kniha "Lone Wolf: Džungle hrůzy" není jen obyčejným příběhem – je to výzva. Přísaha, kterou jste složili, je svatá a jen nejodvážnější hrdinové mohou dosáhnout vítězství. Tento dobrodružný román vás nejen pobaví, ale také inspiruje k tomu, abyste se postavili proti příkoří a zvítězili nad zlem. Vždyť kdo jiný než vy může vést řád Kai k jeho bývalé slávě?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: