Novinka
Značka: Mytago

Lone Wolf: Kotel strachu

379 Kč
Skladem

Lone Wolf: Kotel strachu

Uchopit osud do vlastních rukou nikdy nebylo tak vzrušující! Představujeme vám Lone Wolf: Kotel strachu – interaktivní fantasy knihu, která vás nejen pohltí svým příběhem, ale také vás nechá rozhodovat o osudu celého království. Prožijte nezapomenutelný příběh plný nebezpečí, záhad a strategických rozhodnutí.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Joe Dever Rich Longmore Vázaná 978-80-88501-28-2
Kategorie: Lone Wolf
Počet stran: 288
Formát: 110 x 160

Lone Wolf: Kotel strachu

Uchopit osud do vlastních rukou nikdy nebylo tak vzrušující! Představujeme vám Lone Wolf: Kotel strachu – interaktivní fantasy knihu, která vás nejen pohltí svým příběhem, ale také vás nechá rozhodovat o osudu celého království. Prožijte nezapomenutelný příběh plný nebezpečí, záhad a strategických rozhodnutí. Vaše cesty vedou královstvím Sommerlund, kde každý váš krok může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a katastrofou.

Osud v Rukou Osamělého Vlka

Jako Osamělý vlk - válečník s neuvěřitelnou silou a inteligencí - budete čelit temným silám, které se snaží ovládnout vaši zemi. Vaše rozhodnutí v boji proti zlu mají přímý dopad na příběh. Tato kniha je více než jen četba; je to výzva, která testuje vaše schopnosti strategie a diplomacie. Vyberte své kroky moudře a stanete se skutečným hrdinou.

Tajemství Sommerlundu na Dosah Ruky

Každá stránka Lone Wolf: Kotel strachu je prošpikována tajemstvími a překvapeními, které vás nenechají chladnými. Odemkněte tajné pasáže, odhalte skryté artefakty a učte se nové dovednosti, které vám pomohou na vašem hrdinském putování. Připravte se na to, že se stanete součástí příběhu, kde každé vaše rozhodnutí formuje budoucnost celého království

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: