Značka: Mytago

Lone Wolf: Stín Vlka

459 Kč
Skladem

Bojujte proti lstivému nepříteli v Lone Wolf: Stín Vlka!

Vítejte ve světě Lone Wolf! Jste osamělý vlk, velmistr řádu Kai a hrdina Magnamundu. V poslední bitvě jste porazil temného boha Naara a zdálo se, že jste získal zasloužený klid.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Joe Dever Rich Longmore Brožovaná 9788088501152
Kategorie: Lone Wolf
Počet stran: 390
Formát: 110 x 160 mm

Lone Wolf: Stín Vlka

Vítejte ve světě Lone Wolf! Jste osamělý vlk, velmistr řádu Kai a hrdina Magnamundu. V poslední bitvě jste porazil temného boha Naara a zdálo se, že jste získal zasloužený klid. Bohužel však brzy zjišťujete, že Naar vytvořil nebezpečnou bytost - tvého dvojníka! Začíná nebezpečný hon na kočku a myš. Musíte svou lstivou kopii zastavit dříve, než v Magnamundu napáchá tvým jménem nenávratné škody!

Hon na kočku a myš

V tomto epickém dobrodružství se ocitnete uprostřed honu na kočku a myš. Vaším hlavním úkolem je postavit se tvému dvojníkovi a zastavit ho předtím, než bude příliš pozdě. Připravte se na napínavé souboje, taktické rozhodování a nekonečná dobrodružství, která vám zaručeně zvednou adrenalin!

Lstivý nepřítel

Tvůj dvojník je mistrem lsti a temných intrik. Musíte být ostražití a využít veškerou svou bystrost, abyste ho zastavili. Překonávejte různé překážky, rozlušťujte hádanky a získávejte klíčové informace, které vám pomohou v boji proti tvému lstivému nepříteli. Budete muset spoléhat na své instinkty a rozhodovat se rychle a správně, abyste mohli zvítězit!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: