Značka: Albi

Parky: Do divočiny - Rozšíření

459 Kč
Skladem

Nové karty parků a žetony divoké zvěře pro hru Parky

Do divočiny je určeno pro všechny fanoušky oceňované rodinné hry Parky. Toto druhé rozšíření přináší do hry nové karty parků, vybavení, čutor, období a žetony divoké zvěře. S těmito novými prvky se váš zážitek z hraní ještě více obohatí a otevře se vám nekonečné množství možností.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 5 10+ 45+ Snadná
Kategorie: Ostatní deskové hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Parky: Do divočiny - Nové karty parků a žetony divoké zvěře pro hru Parky

Více možností a prohloubení variability

Rozšíření Parky - Do divočiny je určeno pro všechny fanoušky oceňované rodinné hry Parky. Toto druhé rozšíření přináší do hry nové karty parků, vybavení, čutor, období a žetony divoké zvěře. S těmito novými prvky se váš zážitek z hraní ještě více obohatí a otevře se vám nekonečné množství možností.

Objevte nové parky s unikátní zvěří

Jedním ze specifik tohoto rozšíření jsou karty parků s typickou zvěří. Každý park vyžaduje specifický žeton zvířete, který je nutné získat pro návštěvu daného parku. Tím se zvětšuje strategický prvek hry a rozšiřuje se možnost volby, které parky navštívit a jaké zvíře chcete získat. Bude vám to vyžadovat ještě větší plánování a rozhodování, což vám přinese ještě větší zábavu a napětí.

Nepřeberná variabilita pro každou hru

Díky novým kartám parků, vybavení, čutor, období a žetonů divoké zvěře se každá hra stane unikátní a neopakovatelná. Každý prvek má své vlastní vlastnosti a bonusy, které vám pomohou v dosažení vysokého skóre. Kombinace těchto prvků umožňuje vytvářet různé strategie a taktiky, které vám umožní hrát Parky stále znovu a znovu, aniž byste se někdy nudili.

Rozšíření ke hře: Parky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: