Značka: Hry na PS5

Ghostrunner II

859 Kč
Momentálně nedostupné

Ghostrunner II: Adrenalinový Nářez

Zažijte napětí a vzrušení v Ghostrunner 2, pokračování oblíbené hardcore akční hry, která vás zavede do temného kyberpunkového světa. Probojujte se postapokalyptickým městem plným nebezpečí a zkropte okolí krví v boji proti despotické vládě.

Kategorie: Playstation

 

Zažijte napětí a vzrušení v Ghostrunner II, pokračování oblíbené hardcore akční hry, která vás zavede do temného kyberpunkového světa. Probojujte se postapokalyptickým městem plným nebezpečí a zkropte okolí krví v boji proti despotické vládě. Hlavní hrdina Jack se vrací v ještě intenzivnějších soubojích a přináší nové dobrodružství, které vám nedovolí ani na vteřinu oddechnout.

Kyberpunková Revoluce

Vstupte do světa zítřka, kde technologie splývají s lidskou touhou po přežití. Ghostrunner II vás zve do období po pádu Dharma Tower, posledního útočiště lidstva. S Jackem na čele, vyzbrojeni nejmodernějšími kybernetickými vylepšeními, se postavte kultu uctívající umělou inteligenci a ochraňte zbytky civilizace před naprostým zánikem.

Exkluzivní Hratelnost

Hra Ghostrunner II přináší nekompromisní akční zážitek s perspektivou vlastních očí. Každý váš pohyb musí být promyšlený, každý úder smrtelný. S unikátním herním prostředím a výzvami, které testují vaše reflexy i taktické myšlení, je tato hra určena pro ty, kteří si chtějí otestovat své schopnosti na samotné hranici lidských možností.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: