Novinkový mix Říjen 2023

Zdravím tě dobrodruhu

Vítám tě v našem novinkovém mixu pro říjen 2023, ve kterém vám přinášíme nejnovější informace o deskových hrách. Tentokrát se zaměříme na několik her, které vyšly nebo vyjdou v průběhu tohoto měsíce. Zaujme vás fantasy svět Zaklínače? Zajímáte se o temnou magii? Nebo jste spíše fanouškem hororových příběhů? Přečtěte si dále a dozvíte se víc!

Novinky deskové hry

Zaklínač Starý svět

Novinka deskové hry "Zaklínač Starý svět" vyšla 29. září. Tato hra vás zavede do světa Zaklínače, kde se stanete hrdinou bojujícím proti temným silám. Prozkoumejte rozmanité lokace, plňte úkoly a sestavte si vlastní tým hrdinů. Připravte se na dobrodružství plné nebezpečí a magie!

Kniha kouzel

Druhá novinka, desková hra "Kniha kouzel", byla vydána 30. září. V této hře se stanete kouzelníkem a budete se učit různé kouzla. Prozkoumejte tajemný svět magie, plňte úkoly a získávejte nové schopnosti. Kniha kouzel vás zavede do fascinujícího světa, ve kterém se budete muset spoléhat na své kouzelnické dovednosti.

Cthulhu Wars Duel

Další novinkou je desková hra "Cthulhu Wars Duel", která vyšla také 30. září. Pokud máte rádi hororové příběhy s temnými bytostmi, tato hra je pro vás. Cthulhu Wars Duel je závod o to, kdo ovládne Zemi po povstání Prastaří. Dosáhněte svého cíle a stanete se vládcem Země, neboť konec lidstva není konečným koncem. Cthulhu Wars Duel vás vtáhne do napínavého a strhujícího světa Lovecraftova díla.

Fakt hluční knihovníci

Další hrou, na kterou se můžete těšit, je "Fakt hluční knihovníci", která vyjde 16. října. Tato hra vás zavede do knihovny plné magických knih. Vaším úkolem bude najít ztracenou knihu a získat tak mocné kouzlo. Postavte se různým výzvám, plňte úkoly a zjistěte, co se skrývá v tajemné knihovně.

Amulet

Další novou deskovou hrou je "Amulet", která vyjde 9. října. Ve hře se stanete dobrodruhem, který hledá ztracený amulet. Prozkoumejte starobylé ruiny, bojujte proti nepřátelům a rozluštěte tajemství amuletu. Amulet vás zavede do fantastického světa, který skrývá mnoho nebezpečí i pokladů.

Ukradené Vánoce Tima Burtona

Další zajímavou hrou, která vyjde 9. října, je "Ukradené Vánoce Tima Burtona". Tato hra vás zavede do temného a zároveň kouzelného světa Tima Burtona, kde se odehrává příběh o ukradených Vánocích. Pomozte Jacku Skellingtonovi, aby vrátil Vánoce zpět do jejich správné podoby. Připravte se na nezapomenutelné dobrodružství plné zábavy a tajemství.

Čarostíny

Další novinkou je desková hra "Čarostíny", která vyjde 14. října. Ve hře se stanete čarodějem, který se učí kouzlit. Prozkoumejte magickou školu, plňte úkoly a získávejte nové kouzelnické schopnosti. Čarostíny vás vtáhnou do světa magie a dobrodružství, ve kterém budete muset využít své kouzelnické schopnosti.

Zoo Tycoon

Poslední novinkou je "Zoo Tycoon", která vyjde 7. října. Tato hra vás zavede do role majitele zoologické zahrady. Budete muset spravovat zvířata, stavět nové výběhy a starat se o návštěvníky. Připravte se na zábavné a vzdělávací dobrodružství, které vás zavede do světa divoké přírody.

 

Závěrem doufáme, že vás naše novinky deskových her zaujaly. V říjnu 2023 se můžete těšit na řadu zajímavých her, které vás vtáhnou do světa fantasy, magie, hororu i dobrodružství. Jestliže jste hráčem deskových her, určitě si vyberete tu pravou hru pro sebe. Přejeme vám hodně zábavy a šťastný nákup nových her!