Značka: ADC Blackfire

Čarostíny

809 Kč
Skladem

Sbírejte zdroje a bojujte o titul největšího stínomága

Čarostíny vás zavedou do fantastického světa plného magie a nebezpečí, kde budete mít možnost se stát stínomágem s největším potenciálem.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 4 12+ 60+ Snadná
Kategorie: Fantasy deskové hry
Hmotnost: 0,7 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Čarostíny - Sbírejte zdroje a bojujte o titul největšího stínomága

Vstupte do temného okouzlujícího světa a bojujte s protihráči v této strategické deskové hře od tvůrců Labilních jednorožců a Chlupatých zabijáků. Čarostíny vás zavedou do fantastického světa plného magie a nebezpečí, kde budete mít možnost se stát stínomágem s největším potenciálem. Sbírejte zdroje, učte se nová kouzla, přivolávejte si společníky a odemkávejte schopnosti své stínové podoby, abyste přežili a vyšplhali na vrchol.

Sběr zdrojů a učení se nových kouzel

Jedním z hlavních prvků hry Čarostíny je sběr zdrojů, které jsou klíčové pro váš postup a úspěch ve hře. Budete muset strategicky rozmísťovat své postavy po herní desce, abyste získali potřebné suroviny pro kouzlení. Každý tah vám přinese nové možnosti a výzvy, které budete muset zvládnout.

Kromě sběru zdrojů se budete také učit nová kouzla, která vám umožní přemoci nepřátele a získat výhodu ve hře. Vyberte si svůj vlastní styl magie a objevujte různé druhy kouzel, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Přivolávání společníků a odemykání schopností

Jako stínomág budete mít možnost přivolat si společníky, kteří vám budou pomáhat v boji proti nepřátelům. Každý společník má své unikátní schopnosti a dovednosti, které vám mohou poskytnout klíčovou výhodu ve hře. Musíte však strategicky rozhodnout, kdy a jak tyto schopnosti využít, abyste dosáhli co nejlepších výsledků.

Navíc se budete postupem hrou odemykat schopnosti své stínové podoby, které vám umožní dosáhnout ještě větší síly a efektivity ve vašich akcích. Vyberte si své vlastní strategie a taktiky a ukážte světu, že jste největším ze stínomágů.

Boj s protihráči a cesta ke slávě

Hra Čarostíny vám nabízí možnost soupeřit s ostatními hráči a ukázat své dovednosti ve strategii a taktice. Bojujte s protihráči a snažte se je porazit pomocí svých kouzel, schopností a dobře promyšlených tahů. Každý souboj je jiný a vyžaduje od vás rychlé rozhodování a strategické plánování.

Cesta ke slávě a vítězství ve hře Čarostíny není snadná, ale s tvrdou prací, strategií a trochou štěstí se můžete stát největším ze stínomágů. Přijměte výzvy, objevujte nová kouzla a dosáhněte svých cílů v tomto temném okouzlujícím světě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: