Značka: Mindok

Mars: Teraformace – 20 promo karet

239 Kč
Skladem

Sada promo karet pro Mars: Teraformace

Chcete si vytvořit vlastní korporaci na Marsu a ovládnout celý povrch planety? Sada 20 karet pro strategickou hru Mars: Teraformace obsahuje také 3 karty korporací, které vám umožní se stát majitelem a vůdcem vlastní korporace.

Kategorie: Sci-fi deskové hry
Hmotnost: 0,1 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Sada 20 karet pro strategickou hru Mars: Teraformace

Karty projektů

Sada 20 karet pro strategickou hru Mars: Teraformace přináší úžasné nové možnosti pro vaše herní strategie. V této sadě najdete 12 karet projektů, které vám umožní efektivněji teraformovat povrch Marsu. Každý projekt má své vlastní unikátní vlastnosti a schopnosti, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů rychleji a efektivněji. Od nových technologií a infrastruktury až po zlepšení životního prostředí - tyto karty projektů vám otevřou nové strategické možnosti a přidají do hry vzrušující rozměr.

Karty korporací

Chcete si vytvořit vlastní korporaci na Marsu a ovládnout celý povrch planety? Sada 20 karet pro strategickou hru Mars: Teraformace obsahuje také 3 karty korporací, které vám umožní se stát majitelem a vůdcem vlastní korporace. Každá korporace má své vlastní výhody a bonusy, které vám pomohou v dosažení vašich cílů. Získejte výhodu nad ostatními hráči a prosaďte svou korporaci jako nejvlivnější entitu na Marsu.

Události a překážky

Mars je plný překvapení a nečekaných událostí. Sada 20 karet pro strategickou hru Mars: Teraformace obsahuje 5 událostí, které mohou zcela změnit průběh hry. Buďte připraveni na výzvy, které vám tyto události přinesou, a využijte je ve svůj prospěch. Od katastrofických událostí, které mohou ohrozit vaše plány, až po příjemné překvapení, které vás posune blíže k vítězství - tyto karty událostí přinášejí do hry neustálou napětí a vzrušení.

Rozšíření ke hře: Mars: Teraformace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: