Značka: Mindok

Mars: Teraformace – 7 promo karet

199 Kč
Skladem

Nyní k dispozici: 7 promo karet pro zvýšení zážitku z hry Mars: Teraformace!

Vítejte na Marsu, přichystali jsme pro vás neuvěřitelnou sadu sedmi promo karet, které vám rozšíří zážitek z hry Mars: Teraformace.

Kategorie: Sci-fi deskové hry
Hmotnost: 0,1 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Mars: Teraformace – 7 promo karet

Vítejte na Marsu, přichystali jsme pro vás neuvěřitelnou sadu sedmi promo karet, které vám rozšíří zážitek z hry Mars: Teraformace. Tato sada obsahuje tři zcela nové korporace - Arkadiánskou komunitu, Recyclon a Splice Tactical Genomics, a také čtyři promo karty - Malý asteroid, Tučňáci, Replikační roboti a Sněžné řasy. Díky těmto kartám budete mít nové strategické možnosti a budete se moci ponořit do ještě hlubšího světa Marsu.

Arkadiánská komunita - Prosperita v novém světě

Arkadiánská komunita je jednou z nových korporací, která vám umožní využít potenciál Marsu naplno. S touto kartou získáte výhody v oblasti těžby surovin, růstu vegetace a rozšiřování měst. Arkadiánská komunita vám tak otevře nové strategické možnosti a pomůže vám dosáhnout prosperitu na červené planetě. Buďte kreativní a využijte všechny výhody, které vám tato korporace nabízí.

Recyclon - Udržitelný rozvoj pro budoucnost

Recyclon je další z nových korporací, která klade důraz na udržitelný rozvoj a ochranu životního prostředí. S touto kartou získáte schopnost recyklovat odpad a využít ho pro další účely. Recyclon vám umožní šetrně nakládat s přírodními zdroji a snižovat negativní dopady na planetu Mars. Nejenže budete pomáhat sami sobě, ale také budete mít příležitost přispět k udržitelnému rozvoji celého Marsu.

Splice Tactical Genomics - Genetická revoluce

Splice Tactical Genomics je korporace zaměřená na genetický výzkum a využívání geneticky modifikovaných organismů na Marsu. S touto kartou budete mít možnost upravovat geny rostlin a zvířat a vytvářet tak nové druhy, které budou přizpůsobené podmínkám na Marsu. Splice Tactical Genomics vám otevírá cestu k novému světu genetické revoluce, ve kterém budete mít jedinečnou příležitost ovlivnit ekosystém Marsu.

Rozšíření ke hře: Mars: Teraformace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: