Značka: Mindok

Ztracený ostrov Arnak: Po stopách expedice - Rozšíření

669 Kč
Skladem

Ztracený ostrov Arnak: Po stopách expedice - Napínavé dobrodružství na tajemném ostrově Arnak

Vítejte na tajemném a nebezpečném ostrově Arnak. Jste výjimečným dobrodruhem, který se vydává na záchranu svého přítele, který se zde ztratil. Tato rozšířená hra vám nabízí nejen úžasné dobrodružství, ale také možnost hrát samostatně nebo spolupracovat se svými přáteli.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 12+ 60+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Ztracený ostrov Arnak: Po stopách expedice

Vítejte na tajemném a nebezpečném ostrově Arnak. Jste výjimečným dobrodruhem, který se vydává na záchranu svého přítele, který se zde ztratil. Tato rozšířená hra vám nabízí nejen úžasné dobrodružství, ale také možnost hrát samostatně nebo spolupracovat se svými přáteli. Připravte se na napínavé výzvy, objevujte tajemství ostrova a prožijte nezapomenutelné zážitky.

Skvělá zábava pro 1 až 4 hráče

Ztracený ostrov Arnak: Po stopách expedice je určen pro hráče od 1 do 4. Můžete si tedy užít dobrodružství sami, nebo si zahrát s rodinou či přáteli. Každý hráč se postaví do role dobrodruha, který se vydává na nebezpečný ostrov hledat zmizelého profesora. Každý tah přináší nové výzvy a možnosti, které vás budou držet ve hře až do samotného konce.

Sólová a kooperativní kampaň

Ztracený ostrov Arnak: Po stopách expedice vám nabízí nejen možnost hrát sami, ale také se spojit se svými přáteli a hrát kooperativní kampaň ve dvou hráčích. Společně budete řešit různé hádanky, objevovat tajemství ostrova a plnit úkoly. Sólová kampaň vám zase umožní prozkoumat ostrov a rozplést jeho tajemství ve svém vlastním tempu.

Napínavé dobrodružství

Ztracený ostrov Arnak: Po stopách expedice vás zavede na neznámý ostrov plný tajemství a nebezpečí. Budete objevovat ztracené chrámy, bojovat s nepřáteli a sbírat vzácné artefakty. Každé rozhodnutí má důsledky, a tak budete muset pečlivě vybírat, jaké akce podniknete. Vaše dobrodružství na ostrově Arnak vám přinese hodiny napětí, vzrušení a radosti ze zdolávání překážek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: