Značka: ADC Blackfire

Batman: Návrat Temného rytíře deluxe edice

2 999 Kč
Skladem

Střetněte se s ikonickými záporáky jako Two-Face a Joker

Vítejte ve světě Batmana, kde se stáváte temným rytířem, chránícím Gotham City před zlem. S Batman: Návrat Temného rytíře deluxe edicí se ocitnete uprostřed napínavých dobrodružství, která vám přinesou nezapomenutelné zážitky.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 2 14+ 90+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 3 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Batman: Návrat Temného rytíře deluxe edice

Vítejte ve světě Batmana, kde se stáváte temným rytířem, chránícím Gotham City před zlem. S Batman: Návrat Temného rytíře deluxe edicí se ocitnete uprostřed napínavých dobrodružství, která vám přinesou nezapomenutelné zážitky. Tato desková hra je inspirována ikonickou komiksovou sérií Franka Millera a nabízí jedinečný zážitek pro fanoušky Batmana i deskových her.

Střety s ikonickými záporáky

V této edici se připravte na střety s ikonickými záporáky, jako je Two-Face, Joker a vůdce gangu Mutantů. Vaše dovednosti a strategické rozhodnutí budou klíčové při porážce těchto nebezpečných protivníků. Vyzkoušejte své schopnosti v boji a prokažte, že jste skutečným temným rytířem.

Epická opotřebovávací válka

V této sólové deskové hře se setkáte s opotřebovávací válkou, která vás donutí využít všechny své dovednosti. Namísto tradičního posilování a získávání nových úrovní budete muset vzdorovat nemilosrdné záplavě mutantů, policistů a novinářů, kteří vás chtějí dostat. Připravte se na nekonečný boj a ukažte světu, že temný rytíř nikdy nezklame.

 

     

Unboxing

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: