Novinka
Značka: Mindok

El Grande

1 149 Kč
Skladem

El Grande - Strategická desková hra pro dobyvače a intrikáře

Vítejte ve hry El Grande, která vás zavede do Španělska 15. století. Ponořte se do světa politických intrik, dobyvačných rytířů a mocenských bojů mezi křesťanskými a muslimskými panovníky.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 5 12+ 90+ Složitá
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

 El Grande

Vítejte ve hry El Grande, která vás zavede do Španělska 15. století. Ponořte se do světa politických intrik, dobyvačných rytířů a mocenských bojů mezi křesťanskými a muslimskými panovníky. Jako grand, příslušník vysoké šlechty, je na vás, abyste rozšířili svůj vliv a posílili svou moc ve snaze ovládnout Španělsko.

Dobývání nových území

V El Grande budete vysílat své chrabré rytíře, caballeros, aby dobývali nová území a rozšiřovali vaše panství. Budete muset strategicky plánovat své akce a využívat různé taktiky, abyste porazili své protivníky. S každým tahem se budete snažit získat co nejvíce vlivných oblastí a získat tak důležité body.

Politické intriky a mocenské plány

Ve hře El Grande je důležité nejen dobývání území, ale také politické intriky a mocenské plány. Budete muset přemýšlet strategicky a takticky, abyste překazili plány svých protivníků a získali výhodu. Nakloňte si krále na svou stranu, vytvářejte spojenectví a využívejte intriky, abyste dosáhli svých cílů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: