Značka: Mindok

Zámky šíleného krále Ludvíka

1 219 Kč
Skladem

Zámky šíleného krále Ludvíka - Stavba Zámku Plná Výzev

Vstupte do světa architektonického umění a strategického myšlení s deskovou hrou "Zámky šíleného krále Ludvíka". Každý tah je krokem k naplnění vaší tvůrčí vize, zatímco pečlivě vybíráte, které místnosti přidáte do vašeho zámku, aby dokonale odpovídaly královým kapricům.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 13+ 90+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1,5 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Zámky šíleného krále Ludvíka

Vstupte do světa architektonického umění a strategického myšlení s deskovou hrou "Zámky šíleného krále Ludvíka". Každý tah je krokem k naplnění vaší tvůrčí vize, zatímco pečlivě vybíráte, které místnosti přidáte do vašeho zámku, aby dokonale odpovídaly královým kapricům. Předveďte své umění a obchodní dovednosti, když prodáváte své služby soupeřům, a buďte připraveni na to, že vás závistiví konkurenti nebudou šetřit. Přivítejte výzvu a buďte tím, kdo postaví zámek, o kterém se budou zpívat písně!

Zažijte Napínavou Hru Plnou Odměn

S každým přidaným klenotem do vašeho zámku nese "Zámky šíleného krále Ludvíka" slib vzrušení a odměn. S každou nově obestavěnou místností se vám dostane uznání v podobě bodů, které jsou životně důležité pro vaše vítězství. Nedovolte, aby vám ostatní hráči ukradli slávu, a ujistěte se, že každá vaše volba vás přibližuje k triumfu. Přemýšlejte dopředu a odhalte bohatství, které skrývá každá nová část vašeho majestátního díla.

Vytvořte Unikátní Dědictví

Jedinečná hra "Zámky šíleného krále Ludvíka" vám dává moc stát se tvůrcem něčeho neopakovatelného. S každou místností, kterou k vašemu zámku připojíte, tvoříte dědictví, které přežije věky. Ponořte se do světa, kde každý hráč vytváří svůj vlastní příběh a každý zámek je odrazem jeho taktiky a osobnosti. Buďte architektem svého osudu a nechte svůj zámek zazářit jako symbol vašeho umu a strategického přehledu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: