Značka: Mindok

Zámky šíleného krále Ludvíka – Rozšíření

849 Kč
Skladem

Zámky šíleného krále Ludvíka – Rozšíření - Pošetilé Přání Krále Ludvíka

Představujeme "Zámky šíleného krále Ludvíka – Rozšíření", dokonalou volbu pro všechny, kteří se nemohou nasytit strategické hloubky a rozmanitosti originální deskové hry. Ponořte se do království fantazie, kde každý váš tah ovlivňuje vaše šance na vítězství.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 5 15+ 90+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Zámky šíleného krále Ludvíka – Rozšíření

Představujeme "Zámky šíleného krále Ludvíka – Rozšíření", dokonalou volbu pro všechny, kteří se nemohou nasytit strategické hloubky a rozmanitosti originální deskové hry. Ponořte se do království fantazie, kde každý váš tah ovlivňuje vaše šance na vítězství. S novými pošetilými výzvami, které přináší, je toto rozšíření zárukou nezapomenutelných herních večerů s přáteli.

Prozkoumejte Nové Dimenze Hry

Objednejte si "Zámky šíleného krále Ludvíka – Rozšíření" a objevte nové herní moduly, které přinášejí svěží vítr do již tak oblíbené hry. Toto rozšíření je jako klíč k novým dveřím plným překvapení a taktických možností. Vyzkoušejte si hru ve větším počtu hráčů a užijte si nový herní materiál, který vaše partie posune ještě dál.

Neomezená Kombinace Zábavy

Nelimitujte svou zábavu a zkombinujte "Zámky šíleného krále Ludvíka – Rozšíření" s vaší stávající hrou pro ještě více možností a zábavy. S tímto rozšířením můžete hrát až v pěti hráčích, takže si užijete více strategického plánování, větší konkurence a více smíchu. Každá hra se stane jedinečným dobrodružstvím, kde každý tah může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a porážkou.

Rozšíření ke hře: Zámky šíleného krále Ludvíka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: