Značka: ADC Blackfire

Horníci impéria

759 Kč
Skladem

Horníci impéria - Bohatství čeká pod Zemí

Zapojte se do epického dobrodružství s "Horníci impéria" a staňte se částí legendy. V hlubinách země na vás čekají bohatství, která přesahují vaše nejdivočejší sny. Vykročte na cestu plnou tajemství a odhalte poklady a pozůstatky prastarých civilizací.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 5 10+ 60+ Snadná
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 0,9 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Horníci impéria

Zapojte se do epického dobrodružství s "Horníci impéria" a staňte se částí legendy. V hlubinách země na vás čekají bohatství, která přesahují vaše nejdivočejší sny. Vykročte na cestu plnou tajemství a odhalte poklady a pozůstatky prastarých civilizací. Střetnete se s hrozivými nestvůrami, ale odvaha a důvtip vám přinesou slávu vašemu impériu. Připravte se na nekonečné hodiny strhujícího objevování a stavby vlastního hornického království.

Stavte Impérium pod Povrchem

V "Horníci impéria" nejste jen obyčejnými dobyvateli. Jste staviteli impéria! Rozhodujte o strategickém rozložení vašich dolů, opevňujte své podzemní pevnosti a obchodujte s nalezištěmi. Každé rozhodnutí ovlivní prosperitu vašeho impéria. Buďte připraveni na výzvy, které přinášejí nejen rozšiřování vašich území, ale také správa zdrojů a obrana před konkurencí.

Překonejte Výzvy, Získejte Slávu

Nastal čas ukázat svou převahu a vést vaše impérium k vítězství. V "Horníci impéria" je každý krok do hlubin otestováním vaší odvahy. Čím hlouběji se odvážíte, tím větší jsou odměny. Dokážete přežít nebezpečí, která číhají v temnotě, a stát se největším vládcem podzemí?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: