Novinka Doprava zdarma
Značka: Albi

ISS Vanguard

3 739 Kč
Skladem

ISS Vanguard - Vesmírné dobrodružství čeká

Představte si, že stojíte na prahu nekonečna, kde každá hvězda na noční obloze představuje neobjevený příběh, který čeká, až ho rozkryjete. ISS Vanguard vás zve na cestu, která překračuje známé hranice reality.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 12+ 180+ Složitá
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 5 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

ISS Vanguard

Představte si, že stojíte na prahu nekonečna, kde každá hvězda na noční obloze představuje neobjevený příběh, který čeká, až ho rozkryjete. ISS Vanguard vás zve na cestu, která překračuje známé hranice reality. Tato příběhová kooperativní hra zavede vás a vaše přátele do záhadných mimozemských světů a vzdálených hvězdných soustav. Jste připraveni přijmout výzvu a stát se hrdiny, kteří mohou zachránit lidstvo?

Strategické velení a vzájemná spolupráce

Jako veliteli sekcí na palubě ISS Vanguard budete muset při průzkumu neznámých galaxií uplatnit jak své strategické schopnosti, tak schopnost týmové spolupráce. Bezpečnostní, průzkumná, vědecká a technická sekce - každá má svou nezaměnitelnou roli a bez jejich synergické spolupráce nebude cesta k úspěchu jednoduchá. Ponořte se do hlubokého vesmíru a ukážte, že vaše komanda mají co potřebuje, aby přinesla naději do našeho světa.

Imersivní zážitek s každou hrou

ISS Vanguard není jen hra, je to brána k nezapomenutelným zážitkům, kde každá hra píše originální příběh vaší posádky. Dopřejte si a svým přátelům možnost objevovat, bojovat a řešit zapeklité úkoly v nekonečném vesmíru. Každé rozhodnutí, které uděláte, může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a neúspěchem. Otevřete dveře do světa, kde je každé dobrodružství stejně jedinečné jako hvězdy v galaxii.

     

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: