Značka: ADC Blackfire

Jízdenky, prosím! Legacy: Legendy západu

2 369 Kč
Skladem

Překonejte nepředvídatelné události a budujte svou železniční říši

Vítejte v dobrodružné kampani plné adrenalinu a vzrušení! Jízdenky, prosím! Legacy: Legendy západu je strategická hra, která vás zavede do doby, kdy se 19. století chýlí ke svému závěru a Amerika prochází obdobím rozmachu.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 5 10+ 90+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 2 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Jízdenky, prosím! Legacy: Legendy západu

Vítejte v dobrodružné kampani plné adrenalinu a vzrušení! Jízdenky, prosím! Legacy: Legendy západu je strategická hra, která vás zavede do doby, kdy se 19. století chýlí ke svému závěru a Amerika prochází obdobím rozmachu. Jako vedoucí severoamerické železniční společnosti máte jedinečnou příležitost plnit potřeby rostoucí populace a stát se bohatým a prosperujícím.

Budování železnic

Hlavním cílem této hry je dokončování jízdenek, které přispějí k rozvoji vaší železniční sítě. Budete muset strategicky plánovat, jaké tratě postavit a kde je nejlépe umístit. S rozvojem vaší společnosti se budete moci vyrovnat s nepředvídatelnými událostmi, které vás čekají na cestě k úspěchu.

Vaše rozhodnutí budou mít dopad na obchodníky, úředníky a přepravované zboží. Každá vaše akce ovlivní prosperitu a bohatství vaší společnosti. Použijte své dovednosti a strategické myšlení k tomu, abyste se stali nejúspěšnější železniční společností v západní Americe.

Plnění potřeb populace

Amerika se rychle rozvíjí a obyvatelstvo stále roste. Lidé potřebují cestovat, obchodovat a přesouvat zboží z místa na místo. Vaše železniční společnost má klíčovou roli při uspokojování těchto potřeb. S vaší pomocí se Amerika stane ještě větším a prosperujícím místem.

Při plnění potřeb populace se setkáte s různými výzvami. Zboží a potraviny musí být doručeny včas a bezpečně. Obchodníci a úředníci se spoléhají na vaši spolehlivost a efektivitu. Buďte nejlepší železniční společností a získejte si pověst spolehlivého partnera.

Trailer

Trailer 2

Unboxing

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: