Značka: REXhry

Království Valerie: Plameny a mráz - Rozšíření

449 Kč
Skladem

Nové rozšíření pro hru Království Valerie: Plameny a mráz

Království Valerie: Plameny a mráz! Toto rozšíření přináší do hry zcela nové prvky, které obohatí vaše herní zážitky. Sada Plameny a mráz obsahuje nové obyvatele, nestvůry, karty vévodů a panství.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 5 14+ 45+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: -
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Království Valerie: Plameny a mráz

Vítejte ve světě fantasy hry Království Valerie: Plameny a mráz! Toto rozšíření přináší do hry zcela nové prvky, které obohatí vaše herní zážitky. Sada Plameny a mráz obsahuje nové obyvatele, nestvůry, karty vévodů a panství. Přinášíme vám také možnost kombinovat nové karty s těmi ze základní hry a vytvořit si tak jedinečné strategie a taktiky.

Nové obyvatele a nestvůry

Rozšíření Plameny a mráz přináší do Království Valerie zcela novou sadu obyvatel. Tito obyvatelé mají své vlastnosti a schopnosti, které můžete využít k dosažení vašich cílů. Od statečných rytířů po moudré kouzelníky, každý obyvatel přináší do hry nový rozměr a strategické možnosti.

Ale nezapomeňte, že se ve světě fantasy skrývají také nebezpečné nestvůry. Plameny a mráz přináší nové druhy nestvůr, které vás budou prověřovat a testovat vaše dovednosti. Budete muset vytvořit silný a vyvážený tým, abyste překonali tyto výzvy a dosáhli vítězství.

Nové karty vévodů a panství

Rozšíření Plameny a mráz také přináší nové karty vévodů a panství. Tito vévodové mají své vlastní cíle a ambice, které se budou promítat do vašich strategií. Vyberte si svého vévodu pečlivě a vytvořte si kolekci panství, která vám poskytnou výhody v boji.

Nové karty vévodů a panství otevírají nové možnosti a strategické varianty, které posunou vaše hraní na vyšší úroveň. Buďte připraveni na nové výzvy a objevujte tajemství Království Valerie.

Rozšíření ke hře: Království Valerie: Karetní hra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: