Novinka
Značka: ADC Blackfire

Marabunta

469 Kč
Skladem

Marabunta - Strategické Dobývání Území

Zapojte se do epické bitvy o nadvládu v kouzelném světě Marabunta, kde každý váš pohyb může změnit osud vaší kolonie. Stavějte své síly, vyšlete své mravence dobývat úrodné regiony a zmocněte se klíčových pozic na hrací ploše.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 10+ 30+ Snadná
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Marabunta

Zapojte se do epické bitvy o nadvládu v kouzelném světě Marabunta, kde každý váš pohyb může změnit osud vaší kolonie. Stavějte své síly, vyšlete své mravence dobývat úrodné regiony a zmocněte se klíčových pozic na hrací ploše. V Marabuntě je každá bitva o území zároveň bitvou o přežití a prosperitu vaší kolonie. Buďte strategem, který vede své jednotky k vítězství a slávě.

Rozvoj Kolonie a Shromažďování Zdrojů

Vytvořte silnou a rozšiřující se kolonii v Marabuntě, kde je každý tah klíčový k zajištění potravy a zdrojů pro vaše mravence. Rozvíjejte svou kolonii, zvyšujte počet svých mravenců a efektivně shromažďujte bohaté zdroje, které vám pomohou v cestě za dominancí. Při každém rozhodnutí budete muset zvážit, zda se zaměřit na expanzi nebo obranu svého teritoria před konkurenčními koloniemi.

Diplomacie a Ostražitost

V Marabuntě není jen o síle, ale také o chytrých diplomatických rozhodnutích. Buďte zdvořilí, ale obezřetní a udržujte ostražitost, protože jiné kolonie číhají na příležitost převzít vaše území. Využijte svůj důvtip a strategické myšlení k tomu, abyste se dohodli s protivníky, nebo je přelstili a zajistili si tak lepší pozice pro svou kolonii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: