Značka: Fox in the box

MIND MGMT: Hra o psychické špionáži

1 399 Kč
Skladem

Vydejte se na nebezpečnou misi v MIND MGMT

Vítejte ve světě tajemného a neuvěřitelného. Hra MIND MGMT vás zavede do světa psychické špionáže, kde se skupina agentů pohybuje ve stínech a ovlivňuje světové dění pomocí svých neuvěřitelných psychických schopností.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 5 13+ 75+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

MIND MGMT: Hra o psychické špionáži

Vítejte ve světě tajemného a neuvěřitelného. Hra MIND MGMT vás zavede do světa psychické špionáže, kde se skupina agentů pohybuje ve stínech a ovlivňuje světové dění pomocí svých neuvěřitelných psychických schopností. V této hře se nic neděje tak, jak se zdá. Připravte se na neuvěřitelné zvraty a napínavou hru plnou tajemství.

Tajemný Náborář

Hlavním cílem hry je najít a zajmout tajemného Náboráře. Tento záhadný jedinec se pohybuje v utajení a má na své straně celou armádu Nesmrtelných. Vaším úkolem je odhalit jeho identitu a zamezit mu ve splnění jeho temných plánů. Podaří se vám najít Náboráře dříve, než hra skončí a organizaci MIND MGMT se podaří ovládnout svět?

Solo nebo kooperativní hra s mobilní aplikací

Hru MIND MGMT je možné hrát jak samostatně, tak ve spolupráci s ostatními hráči. Pro ještě větší zážitek je k dispozici bezplatná mobilní aplikace pro iOS nebo Android. Tato aplikace vám poskytne další možnosti a interaktivní prvky, které rozšíří vaše možnosti v boji proti Náboráři a jeho Nesmrtelným. Spojte síly s ostatními hráči a vyřešte spletitou síť záhad a intrik.

Odhalená hesla lze aktivovat na webu fluxsavehouse.com

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: