Značka: Mindok

Turing machine

849 Kč
Skladem

Turing machine - Herní zážitek s děravými kartičkami

Staňte se mistrem šifrování s Turing Machine, úžasným zařízením, které z vás udělá špióna ve vlastní obývací místnosti! Prozkoumejte hlubiny logických hádanek a vyřešte zapeklité třímístné tajné kódy.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 14+ 30+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Turing machine

Staňte se mistrem šifrování s Turing Machine, úžasným zařízením, které z vás udělá špióna ve vlastní obývací místnosti! Prozkoumejte hlubiny logických hádanek a vyřešte zapeklité třímístné tajné kódy. S touto inovativní hrou bez displeje a elektřiny zažijete hodiny napínavé zábavy, aniž byste museli hledat nejbližší zásuvku.

Logika Setkává Mechaniku

Nevídaná kombinace mechaniky a logiky činí Turing Machine fascinujícím "mechanickým počítačem". Vyzbrojeni pouze děrnými štítky, budete kódovat a dekódovat zprávy jako skuteční šifrovací experti. Tento počítací stroj je dokonalý pro ty, kteří mají rádi výzvy a chtějí své mozkové závity potrápit opravdu originálním způsobem.

Závod s Časem a Přáteli

Je to závod! Kdo z vašich přátel objeví tajný kód jako první? Turing Machine posouvá hranice tradičních deskových her tím, že přidává prvek soutěživosti. S každou otázkou, kterou stroji položíte, se blížíte k odhalení tajemství. Staňte se šampiónem logických her a ukažte všem, že jste nejlepší dešifrátor!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: