Novinka
Značka: Mindok

Na křídlech draků

1 579 Kč
Skladem

Na křídlech draků - Stavte s Námi Domov pro Draky

Každý začínající drakolog sní o tom, že odkryje tajemství nádherných stvoření, která obývají naše nebeské výšiny. Hra "Na křídlech draků" vás zavede do alternativního světa, kde se můžete stát výzkumníkem těchto majestátních bytostí.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 5 14+ 90+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: -
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Na křídlech draků

Každý začínající drakolog sní o tom, že odkryje tajemství nádherných stvoření, která obývají naše nebeské výšiny. Hra "Na křídlech draků" vás zavede do alternativního světa, kde se můžete stát výzkumníkem těchto majestátních bytostí. Vytvořte si svou vlastní jeskynní komoru a přilákejte draky, aby si ve vaší pečlivě připravované útočišti našli svůj nový domov.

Stavění Labyrintu pro Draky

Zapojujte se do stavby labyrintu, kde každá další komora přispěje k většímu pohodlí vašich létajících přátel. Hra "Na křídlech draků" vás vybaví potřebnými nástroji k rozvoji vaší jeskyně od Karmínové kaverny až po Purpurovou průrvu. Každý váš tah je důležitý a ovlivní, který drak se rozhodne váš labyrint navštívit.

Strategie a Rozvoj

V této hře se nejen setkáváte s krásou draků, ale rozvíjíte také své strategické myšlení. Rozhodujte, který kout jeskyně rozšíříte, aby byl pro draky přitažlivější. Nabízí hra "Na křídlech draků" bohatou paletu možností, jak si vybudovat cestu k vítězství a získat si srdce těchto mytických tvorů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: