Značka: ADC Blackfire

Šťastné městečko

399 Kč
Skladem

Vybudujte své vlastní Šťastné městečko

Vítejte ve světě Šťastného městečka, kde můžete vybudovat své vlastní šťastné město plné spokojených obyvatel. S pomocí karet budete moci nakupovat a stavět různé budovy, které přinášejí nové obyvatele nebo zvyšují srdíčka spokojenosti.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 5 10+ 30+ Snadná
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Šťastné městečko - Nejšťastnější místo pro vaše město!

Vítejte ve světě Šťastného městečka, kde můžete vybudovat své vlastní šťastné město plné spokojených obyvatel. S pomocí karet budete moci nakupovat a stavět různé budovy, které přinášejí nové obyvatele nebo zvyšují srdíčka spokojenosti. Hra nabízí 2 varianty - rodinnou a pokročilou, takže si můžete vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje.

Budujte své město

V této hře se stanete architektem svého vlastního města. Můžete si vybírat ze široké nabídky budov, které můžete postavit ve svém městě. Každá budova má své vlastní vlastnosti a přináší různé výhody pro váš rozvoj. Například, nákupní centra přitahují nové obyvatele do města, zatímco parky zvyšují srdíčka spokojenosti u stávajících obyvatel. Vaše rozhodnutí, jaké budovy postavíte a kde je umístíte, ovlivní celkovou atmosféru a prosperitu vašeho Šťastného městečka.

Získejte co nejvíce bodů štěstí

Cílem hry je získat co nejvíce bodů štěstí. Tyto body jsou vypočítány jako násobek počtu obyvatel a srdíček na kartách ve vašem městě. To znamená, že abyste dosáhli nejvyššího skóre, musíte se zaměřit na zvýšení počtu obyvatel a zlepšení jejich spokojenosti. Buďte strategičtí a promyšlení ve výběru budov a jejich umístění, abyste maximalizovali své šance na vítězství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: