Značka: ADC Blackfire

Mezi řádky

749 Kč
Objednáno

Unikátní dobrodružství ve Ztracených městech

Vstupte do fascinujícího světa Mezi řádky a odhalte skrytá tajemství, která se ukrývají v každé knize. Prozkoumejte Ztracená města a objevte jedinečné zážitky, které vám knihy nabízejí.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 6 10+ 60+ Snadná
Kategorie: Ostatní deskové hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Mezi řádky - Unikátní dobrodružství ve Ztracených městech

Vítejte ve světě tajemných knih a skrytých sdělení! Mezi řádky je týmová hra, která vás zavede do neuvěřitelných dobrodružství a jedinečných zážitků. Jako pracovníci Ministerstva knih je naše poslání objevovat svět slov a knih a přinášet zpět drahocenná skrytá sdělení. Tentokrát se vydáme do tajemných Ztracených měst, která se ukrývají v srdci jazykové džungle.

Tajemná výprava

Připravte se na vzrušující výpravu do libovolné knihy z vaší knihovny. Na začátku hry umístíte záložku Tábor někam do knihy, která se stane vaším výchozím bodem. Budete spolupracovat s dalšími hráči a společně odhalíte tajemství skrytá mezi řádky. Hra je určena pro všechny, kteří mají rádi výzvy, dobrodružství a příběhy.

Odhalte skrytá tajemství

Vstupte do fascinujícího světa Mezi řádky a odhalte skrytá tajemství, která se ukrývají v každé knize. Prozkoumejte Ztracená města a objevte jedinečné zážitky, které vám knihy nabízejí. Každá kniha je jako brána do jiného světa plného dobrodružství, emocí a nečekaných zvratů. Překonávejte překážky, plňte úkoly a hledejte drahocenná skrytá sdělení, která vám odhalí nové perspektivy a poznání.

Jak hrát

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: