Novinka
Značka: REXhry

Evoluce: Nový svět

789 Kč
Skladem

Evoluce: Nový svět - Naučte se o evoluci a přírodě

Vítejte ve světě Evoluce: Nový svět, populární deskové hry plné dobrodružství a vědeckého objevování! Tato hra vás zavede do fascinujícího světa tvorů, kde budete mít možnost vytvářet a rozvíjet vlastní zvířata.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 4 11+ 60+ Střední
Kategorie: Ostatní deskové hry
Hmotnost: 1,5 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Evoluce: Nový svět - Naučte se o evoluci a přírodě

Vítejte ve světě Evoluce: Nový svět, populární deskové hry plné dobrodružství a vědeckého objevování! Tato hra vás zavede do fascinujícího světa tvorů, kde budete mít možnost vytvářet a rozvíjet vlastní zvířata. Vaším úkolem je přidávat jim různé charakteristiky, které jim pomohou přežít a prosperovat. Představte si, jaké by to bylo mít zvíře, které je přizpůsobené svému prostředí a dokáže se bránit proti predátorům. S touto deskovou hrou se to stane skutečností!

Tvůrčí evoluce

Evoluce je klíčovým prvkem této hry. Budete mít možnost tvořit a vyvíjet svá vlastní zvířata pomocí různých charakteristik. Zde se můžete naplno projevit jako kreativní tvůrce. Přemýšlejte strategicky a rozhodujte, jaké vlastnosti přidáte svým zvířatům, aby měla co největší šanci na přežití. Chcete-li, aby byly rychlejší, můžete jim přidat například křídla. Pokud chtějí jíst rostliny, můžete jim vyvinout dlouhý krk, který jim umožní dosáhnout na větší výšky. Možnosti jsou nekonečné a záleží jen na vás, jaké zvíře si vytvoříte!

Naučná hodnota

Hra Evoluce: Nový svět není jen zábavná, ale také velmi naučná. Každá charakteristika zvířat je odvozena od reálných zvířat ve skutečné přírodě. Hra je proto skvělým způsobem, jak se dozvědět něco nového o přírodě a evoluci. Každá charakteristika je doprovázena vysvětlujícím textem, který vám poskytne více informací o dané vlastnosti a jejím významu v přírodě. Navíc hra obsahuje spoustu krásných ilustrací, které vás vtáhnou do fantastického světa tvorů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: