Novinka
Značka: Mindok

Archa Nova: Vodní světy - Rozšíření

759 Kč
Objednáno

Archa Nova: Vodní světy - Fascinující nová zvířata pro vaši zoo

Toto rozšíření přináší do vaší zoo nová zvířata - fascinující mořské tvory, které okouzlí jak vás, tak i vaše návštěvníky. Od exotických ryb až po vzácné korály, tato nová kolekce zvířat přinese do vaší zoo nový a vzrušující život.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 14+ 120+ Složitá
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 2 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Archa Nova: Vodní světy

Toto rozšíření přináší do vaší zoo nová zvířata - fascinující mořské tvory, které okouzlí jak vás, tak i vaše návštěvníky. Od exotických ryb až po vzácné korály, tato nová kolekce zvířat přinese do vaší zoo nový a vzrušující život. Budete mít možnost vytvořit úžasné vodní světy a poskytnout vašim zvířatům ideální prostředí pro jejich růst a rozvoj.

Potřebné akvária pro vaše nové zvířecí obyvatele

Kromě nových zvířat budete mít také k dispozici potřebná akvária, která umožní optimální podmínky pro vaše nové zvířecí obyvatele. Tyto akvária jsou navržena s ohledem na potřeby jednotlivých druhů a poskytují jim dostatek prostoru, vodu a živiny. Vaše zvířata budou mít ráda svůj nový domov a budou se v něm cítit jako doma.

Vylepšení vaší Archa Nova

Kromě nových zvířat a akvárií obsahuje toto rozšíření také další vylepšení pro vaši Archa Nova. Nový žeton univerzity vám umožní rozšířit své znalosti a získat výhody v chovu zvířat. Nové asymetrické verze karet akcí přinášejí do hry novou strategii a taktiku. Navíc se můžete těšit na nové karty a hezčí dřevěné figurky, které nahrazují kostičky ze základní hry. Vaše Archa Nova tak bude nejen herně bohatší, ale i pohlednější na stole.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: