Novinka
Značka: Mindok

Krajiny Kaskádie - Rozšíření

839 Kč
Skladem

Krajiny Kaskádie - Ponořte se do Přírody Kaskádie

Zapojte se do stavby divoké přírody s rozšířením Krajiny Kaskádie. Přidejte k vaší hře novou dimenzi a oživte své herní večery. Toto rozšíření vám přináší nové destičky prostředí a umožňuje vám umístit žetony do kvetoucích oblastí jednotlivých biotopů s mimořádnými přírodními úkazy.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 6 10+ 60+ Snadná
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Krajiny Kaskádie

Zapojte se do stavby divoké přírody s rozšířením Krajiny Kaskádie. Přidejte k vaší hře novou dimenzi a oživte své herní večery. Toto rozšíření vám přináší nové destičky prostředí a umožňuje vám umístit žetony do kvetoucích oblastí jednotlivých biotopů s mimořádnými přírodními úkazy. Každá figurka krajiny dodá vaší hře specifický rys a přinese nové, dynamické bonusy, které jsou klíčové pro závěrečné vyhodnocení.

Zahrajte si s Více Přáteli

S Krajinami Kaskádie můžete rozšířit své hráčské pole až pro šest účastníků. Díky tomu je hra ideální pro větší skupiny a rodinné oslavy. Materiál pro pátého a šestého hráče znamená více strategických možností, více zábavy a větší interakci. Nechte se pohltit magií Pacifického severozápadu a sdílejte zážitek s přáteli a rodinou.

Dynamické Herní Výzvy

Nové figurky a destičky prostředí přinášejí do hry Kaskádie nejen rozmanitost, ale také nové výzvy. S rozšířením Krajiny Kaskádie nebudete jen pasivně stavět biotopy, ale budete muset promýšlet každý svůj tah, aby vaše oblasti byly co nejúspěšnější. Dynamické bonusy přidávají hře napětí a strategickou hloubku, která potěší jak začínající, tak zkušené strategické hráče.

Rozšíření ke hře: Kaskádie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: