Značka: ADC Blackfire

Svět po nás

999 Kč
Skladem

Svět po nás - Podmanění postapokalyptického světa

V roce 2083 se lidstvo stalo minulostí a opuštěný svět patří opicím. Ve hře "Svět po nás" se ujmete role vůdce opičí tlupy a vedete své společníky k objevování nových dovedností a kultivaci kolektivní inteligence. Tato strategická hra je nejen zábavná, ale i plná taktických rozhodnutí, které vyžadují předvídavost a schopnost plánovat do budoucna.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 6 14+ 45+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1,5 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Svět po nás

V roce 2083 se lidstvo stalo minulostí a opuštěný svět patří opicím. Ve hře "Svět po nás" se ujmete role vůdce opičí tlupy a vedete své společníky k objevování nových dovedností a kultivaci kolektivní inteligence. Tato strategická hra je nejen zábavná, ale i plná taktických rozhodnutí, které vyžadují předvídavost a schopnost plánovat do budoucna. Připravte se na intenzivní zážitek, který vás vtáhne do světa plného nečekaných výzev a objevů.

Inteligence a strategie na dosah ruky

"Svět po nás" je více než jen hra, je to intelektuální výzva. Každé vyložení karty může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a prohrou. Sbírejte zdroje, získávejte vítězné body a využívejte speciální schopnosti k posílení vaší pozice. Tato hra klade důraz na strategii a flexibilitu, a nabízí tak nekonečné možnosti, jak přizpůsobit svou hru a vychytrale překonat své soupeře.

Ponořte se do postapokalyptického dobrodružství

Prozkoumejte tajemný svět, který zanechalo zaniklé lidstvo, a staňte se součástí příběhu, který se píše přímo před vašima očima. "Svět po nás" vám umožní prožít epickou cestu plnou objevování a přežití. Tato desková hra vás vtáhne do fascinujícího příběhu, kde každý tah odhaluje nové možnosti a každá hra je zcela jedinečná. Připojte se k opičí civilizaci a navraťte inteligenci do světa, kde už vládne jen ticho.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: