Novinka
Značka: REXhry

Válka o prsten: Karetní hra - Proti stínu - Rozšíření

569 Kč
Skladem

Rozšíření Války o Prsten: Zahrajte si Proti Stínu!

Staňte se součástí legendárního příběhu se hrou Válka o prsten: Karetní hra - Proti stínu, prvním rozšířením oblíbené karetní hry Válka o Prsten. Toto rozšíření vás zavede do hlubokých temnot Středozemě, kde budete čelit novým výzvám a nepřátelům.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 2 13+ 90+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1,5 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Válka o prsten: Karetní hra - Proti stínu

Staňte se součástí legendárního příběhu se hrou Válka o prsten: Karetní hra - Proti stínu, prvním rozšířením oblíbené karetní hry Válka o Prsten. Toto rozšíření vás zavede do hlubokých temnot Středozemě, kde budete čelit novým výzvám a nepřátelům. Využijte karty Svobodných národů a své strategické dovednosti, abyste překonali síly temnoty a zvítězili.

Kooperativní Herní Zážitek

Nechte se vtáhnout do příběhu, kde můžete zápasit sám nebo se spojit se svými přáteli a společně bojovat proti Stínu. Díky kooperativním prvkům Válka o prsten: Karetní hra - Proti stínu poskytuje nezapomenutelné chvíle plné napětí a spolupráce. Postavte se bok po boku s ostatními hrdiny a prokažte svou odvahu i taktiku.

Strategická Hloubka a Variabilita

Rozšíření Proti Stínu přináší novou dimenzi strategického plánování. Vyměňte standardní Balíčky Stínu za nové karty speciálně navržené pro sólo a kooperativní hru. Každá partie bude jedinečná díky nekonečným kombinacím karet a taktik, které mohou rozhodnout o osudu Středozemě.

Rozšíření ke hře: Válka o prsten: Karetní hra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: