Značka: REXhry

Vítejte na Měsíci!

1 079 Kč
Skladem

Vítejte na Měsíci! - Osidlování Měsíce Deskovkou

Vstupte do éry kosmické expanze a staňte se průkopníkem nového světa s deskovou hrou "Vítejte na Měsíci". Tato hra vás zavede do fascinujícího vesmírného prostředí, kde se stanete součástí osidlování nehostinného Měsíce.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 6 10+ 25+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Vítejte na Měsíci!

Vstupte do éry kosmické expanze a staňte se průkopníkem nového světa s deskovou hrou "Vítejte na Měsíci". Tato hra vás zavede do fascinujícího vesmírného prostředí, kde se stanete součástí osidlování nehostinného Měsíce. Strategické plánování, předvídání a taktické rozhodování jsou klíčové pro vaši úspěšnou kolonizaci. Připravte se na osm různých scénářů, které postupně odhalí tajemství a výzvy lunárního povrchu. Každý scénář přináší nové strategické možnosti a zároveň zvyšuje úroveň obtížnosti. Projevte své dovednosti a staňte se legendou mezi osadníky!

Výzva pro Vaše Myšlení

"Vítejte na Měsíci" není jen obyčejná hra, je to výzva pro vaše logické uvažování a schopnost adaptace. Systém flip and write vám umožní každou hru přizpůsobit dle obrácených karet a důmyslně plánovat vaše tahy. S osmi unikátními herními plány, které jsou navrženy tak, aby vás postupně zavedly do světa komplexních rozhodnutí, se každá partie stává jedinečným dobrodružstvím. Zapomeňte na nudu a stereotyp – zde je každý krok na cestě k vítězství novým objevem.

Kosmická Estetika a Atmosféra

Kromě strategické hloubky a promyšleného herního mechanismu, "Vítejte na Měsíci" přináší i vizuální a atmosférický zážitek. Detailně zpracované herní komponenty a ilustrace vytvářejí autentickou vesmírnou atmosféru, která vás pohltí a nepustí. Každá komponenta hry je navržena s ohledem na maximální ponoření hráčů do světa kolonizace Měsíce. Užijte si nejen hru, ale i její vizuální stránku, která z vás stane pravého vesmírného průzkumníka.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: