Značka: ADC Blackfire

MLEM: Vesmírná agentura

699 Kč
Skladem

MLEM: Vesmírná agentura - Kočičí Dobytí Mléčné Dráhy

Představte si, že je rok 2075 a kočičí rasa ovládla Zemi. Nyní jsou jejich zraky upřené na novou hranici: vesmír! MLEM: Vesmírná agentura je rodinná desková hra, která vás vyzve, abyste se chopili velení nad vesmírnými výpravami plnými nástrah, vypočítavosti a dynamické akce.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 5 8+ 60+ Snadná
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 2 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

MLEM: Vesmírná agentura

Představte si, že je rok 2075 a kočičí rasa ovládla Zemi. Nyní jsou jejich zraky upřené na novou hranici: vesmír! MLEM: Vesmírná agentura je rodinná desková hra, která vás vyzve, abyste se chopili velení nad vesmírnými výpravami plnými nástrah, vypočítavosti a dynamické akce. Staňte se součástí kosmické historie a vybojujte si titul pravého vesmírného dobyvatele. Užijte si strategické řízení mise, kdy každé rozhodnutí může znamenat rozdíl mezi triumfem a katastrofou. Tato hra je dokonalým spojením zábavy a výzvy pro celou rodinu.

Strategie a Zábava pro Všechny Věkové Kategorie

MLEM: Vesmírná agentura je navržena tak, aby poskytovala nezapomenutelný herní zážitek pro hráče různých věkových skupin. Ať už jste začínající strategové nebo zkušení hráči deskových her, tato hra vás zcela pohltí. S promyšlenými pravidly, která jsou snadno pochopitelná pro děti, ale zároveň nabízejí hloubku a taktický rozměr pro dospělé, MLEM: Vesmírná agentura je ideální volbou pro rodinné večery plné smíchu a napětí. Připravte se na dobrodružství, kde je každý tah kritický a kde se může stát, že vaše kočičí posádka dosáhne slávy mezi hvězdami.

Neomezené Možnosti a Přetrvávající Zážitky

V každé hře MLEM: Vesmírná agentura odhalíte nové strategie a překvapivé obraty. S nepředvídatelnými misemi a širokou škálou taktik bude každá hra jedinečná. To zajišťuje, že hra zůstane svěží a vzrušující i po mnoha odehraných partiích. Závod o vládu nad mléčnou dráhou právě začal – je načase převzít kontrolu a ukázat všem, že právě vaše kočičí tlapy jsou pro tento úkol jako stvořené.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: