Značka: ADC Blackfire

7 Divů světa

Neohodnoceno
1 219 Kč
Skladem
Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
3 - 7 10+ 30 - 45 Snadná
Kategorie: Válečné a strategické deskové hry
Hmotnost: 2 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český
 

7 Divů světa

7 Divů světa je výroční verze populární deskové hry. Jejím cílem je postavit co nejvíce nejcennějších budov. Hra se dělí do tří částí – (tří různých věků). Každý tah se skládá ze šesti karet, které hráči tajně zvolí a zahrají. Karty představují budovy, které přinášejí různé výhody - peníze, suroviny na stavbu dalších budov, vojenskou sílu, možnost výhodněji obchodovat se sousedy nebo nějakou další výhodu. Karty mohou hráči také použít ke stavbě části divu světa. Po skončení všech třech věků hráči spočtou body a ten s nejvyšším součtem je vítězem hry.

Ve hře je sedm odlišných divů světa, které mají ojedinělou stavbu a různé výhody. Stavba divu světa bude přinášet cenné body a zahrnuta je i možnost nashromáždění bohatství v pokladnici. Vzhledem ke kombinaci herních prvků je hra rozmanitá bez ohledu na počet hráčů a každý si může vybrat svou taktiku.

7 Divů světa nabízí nezapomenutelný deskoherní zážitek pro milovníky historie i pro milovníky strategických her. Buďte vládcem starověku a postavte si slavný div světa. Ukažte svou strategii a získejte slávu vaší říše, která přetrvá milénia!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: