Značka: ADC Blackfire

7 Divů světa

1 159 Kč
Skladem

Prozkoumejte svět architektury a intrik v deskové hře 7 Divů světa

7 Divů světa je výroční verze populární deskové hry, která vás zavede do světa architektury, intrik a soutěžení. Vaším cílem je postavit co nejvíce nejcennějších budov a získat tak slávu a vítězství.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
3 - 7 10+ 30 - 45 Snadná
Kategorie: Válečné a strategické deskové hry
Hmotnost: 2 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Vybudujte vlastní impozantní div světa v deskové hře 7 Divů světa

7 Divů světa je výroční verze populární deskové hry, která vás zavede do světa architektury, intrik a soutěžení. Vaším cílem je postavit co nejvíce nejcennějších budov a získat tak slávu a vítězství. Tato hra vás přenese do tří různých věků, kde budete muset strategicky vybírat a využívat své karty, abyste překonali své soupeře.

Vytvořte si svou strategii a získejte výhodu nad ostatními hráči

Každý tah se skládá ze šesti karet, které tajně vyberete a zahrajete. Tyto karty představují různé budovy, které vám přinášejí nejen peníze, ale také suroviny pro stavbu dalších budov, vojenskou sílu, možnost výhodně obchodovat se sousedy a další výhody. Navíc můžete využít karty ke stavbě části impozantního divu světa.

Přineste své strategické schopnosti na další úroveň

7 Divů světa je hra, která vás bude neustále vyzývat a testovat vaše strategické schopnosti. Musíte se rozhodnout, které karty jsou pro vás nejcennější a jak je nejlépe využít. Budete muset přemýšlet dopředu a přizpůsobovat se strategii svých soupeřů. Každé rozhodnutí, které uděláte, může mít zásadní vliv na váš úspěch a výsledek hry.

 
 

7 Divů světa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: