Značka: ADC Blackfire

PIŠK.O.RKY: Draci vs Jednorožci

439 Kč
Skladem

PišK.O.rky: Draci vs Jednorožci - Ukažte svou sílu!

Zapomeňte vše, co jste si mysleli, že víte o piškvorkách! Dobře, teď si na něco vzpomeňte. V této hře vykládáte karty postav a plněním cílů soupeříte o nadvládu v mřížce.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 4 8+ 60+ Snadná
Kategorie: Fantasy deskové hry
Hmotnost: 0,5 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

PišK.O.rky: Draci vs Jednorožci - Ukažte svou sílu!

Vítězství v piškvorkách!

V této hře pro 2-4 hráče se přidáte k jednomu ze dvou týmů a utkáte se v pořádné rvačce! PišK.O.rky je karetní hra, kterou se snadno naučíte. Vnáší do piškvorek ďábelský zvrat, díky kterému můžete své soupeře porazit na hlavu při obsazování polí!

Zábava plná překvapení

Zapomeňte vše, co jste si mysleli, že víte o piškvorkách! Dobře, teď si na něco vzpomeňte. V této hře vykládáte karty postav a plněním cílů soupeříte o nadvládu v mřížce. Každá postava má své unikátní schopnosti a strategie, které můžete využít k dosažení vítězství. Kombinujte své tahy, překvapujte soupeře a buďte rychlejší než draci i jednorožci!

Dosáhněte tří cílů a vyhrajte!

Hru vyhraje tým, kterému se jako prvnímu podaří splnit 3 cíle! Strategicky plánujte své tahy a spolupracujte s týmovými spoluhráči, abyste dosáhli vašich cílů co nejrychleji. S každým zápasem se můžete stát lepšími a objevovat nové taktiky, které vás dovedou k vítězství. Připravte se na vzrušující souboje, napínavé situace a nekonečnou zábavu!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: