Předobj.
Značka: Hry na PS5

Gothic

1 399 Kč
Objednáno

Gothic - Legendární Hrdina Myrtany

Hledáte únik do světa plného tajemství a magie? Gothic je hra, která vás vtáhne do temného světa Myrtany, kde každý váš krok může znamenat rozdíl mezi přežitím a zkázou.

Kategorie: Gaming

Gothic

Hledáte únik do světa plného tajemství a magie? Gothic je hra, která vás vtáhne do temného světa Myrtany, kde každý váš krok může znamenat rozdíl mezi přežitím a zkázou. Vstupte do role hrdiny, jenž čelí hordám orků v napadeném království a staňte se klíčem k jeho osudu. S každou hodinou strávenou v magických dolech Khorinis pocítíte nebezpečí, ale i sílu, která z vás činí legendu.

Magická ruda, která rozhoduje o válce

V Gothic nejde jen o boj a průzkum - jde o moc. Magická ruda, z níž se kují mocné zbraně, je středobodem konfliktu, ve kterém se ocitnete. Každý kousek rudého kovu, který v dolech najdete, přibližuje krále Rhobara II k vítězství nad orky a vrací naději obyvatelům Myrtany. Budete ochoten riskovat vše pro záchranu království?

Vzpoura a divoké území doly Khorinis

Není to jen obyčejná hra na přežití. Gothic vám představí svět, ve kterém se spojení magických sil a lidské touhy po svobodě promění v chaotickou vzpouru. Doly Khorinis se staly divokým územím, kde nejsilnější vězni diktují pravidla. Vaše rozhodnutí, vaše aliance a vaše bojové umění rozhodnou o tom, kdo zůstane na živu.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: